1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki kabel do takiego TV?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez alex___17, Czerwiec 14, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. alex___17

alex___17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Tak jak w temacie. Oto zdjęcie (trochę zakurzony tył telewizora :D) http://i54.tinypic.com/m3iw4.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. fajkel

fajkel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Kabel Composite + przejsciówka do SCART (Euro). Oba w zestawie z Xboxem.

4. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zwykłe eurozłącze tu nić nie zdziałasz taki kabel jest w zestawie z X'em arcade (bynajmniej ja miałem kabel z 3 chinchami + przejściówka na euro) tego rozwiązania nie próbowałem bo odrazu pszedłem po HDMI którego niestety ty nie uzyjesz:(
    Czyli coś takiego
    KABEL EURO XBOX 360 OKAZJA (1664412950) - Aukcje internetowe Allegro
    ale szukaj oryginalnego lub Bigben ale to już spory wydatek
    KABEL EURO BIGBEN WYSOKA JAKOŚĆ XBOX 360 (1664412921) - Aukcje internetowe Allegro
    //Kabel Xbox 360 (Scart S-Video Optical) (1661985764) - Aukcje internetowe Allegro
    który lepszy to nie powiem wiem tylko ze kable Big bena są jednymi z najlepszych mi dużo osób je chwali

5. alex___17

alex___17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  6. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Powinieneś mieć na uwadze te dwa pierwsze kable.Przejściówka Composite-SCART będąca w zestawie z konsolą nie daje takiej dobrej jakości obrazu,jak przez te kable.

7. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum