Jaki kabel do takiego TV?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

alex___17

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Tak jak w temacie. Oto zdjęcie (trochę zakurzony tył telewizora :D) http://i54.tinypic.com/m3iw4.jpg
 

fajkel

Użytkownik
Użytkownik
Kabel Composite + przejsciówka do SCART (Euro). Oba w zestawie z Xboxem.
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
zwykłe eurozłącze tu nić nie zdziałasz taki kabel jest w zestawie z X'em arcade (bynajmniej ja miałem kabel z 3 chinchami + przejściówka na euro) tego rozwiązania nie próbowałem bo odrazu pszedłem po HDMI którego niestety ty nie uzyjesz:(
Czyli coś takiego
KABEL EURO XBOX 360 OKAZJA (1664412950) - Aukcje internetowe Allegro
ale szukaj oryginalnego lub Bigben ale to już spory wydatek
KABEL EURO BIGBEN WYSOKA JAKOŚĆ XBOX 360 (1664412921) - Aukcje internetowe Allegro
//Kabel Xbox 360 (Scart S-Video Optical) (1661985764) - Aukcje internetowe Allegro
który lepszy to nie powiem wiem tylko ze kable Big bena są jednymi z najlepszych mi dużo osób je chwali
 

alex___17

Użytkownik
Użytkownik
//Kabel Xbox 360 (Scart S-Video Optical) (1661985764) - Aukcje internetowe Allegro
Tu na zdjęciu kabla widać 3 wtyki. W telewizorze nie mam żadnych wejść tego typu. A może te 3 wtyki też trzeba podłączyć do konsoli?

P.S. Jestem laikiem w tych sprawach i jeszcze nie mam X360.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
zwykłe eurozłącze tu nić nie zdziałasz taki kabel jest w zestawie z X'em arcade (bynajmniej ja miałem kabel z 3 chinchami + przejściówka na euro) tego rozwiązania nie próbowałem bo odrazu pszedłem po HDMI którego niestety ty nie uzyjesz:(
Czyli coś takiego
KABEL EURO XBOX 360 OKAZJA (1664412950) - Aukcje internetowe Allegro
ale szukaj oryginalnego lub Bigben ale to już spory wydatek
KABEL EURO BIGBEN WYSOKA JAKOŚĆ XBOX 360 (1664412921) - Aukcje internetowe Allegro
//Kabel Xbox 360 (Scart S-Video Optical) (1661985764) - Aukcje internetowe Allegro
który lepszy to nie powiem wiem tylko ze kable Big bena są jednymi z najlepszych mi dużo osób je chwali
Powinieneś mieć na uwadze te dwa pierwsze kable.Przejściówka Composite-SCART będąca w zestawie z konsolą nie daje takiej dobrej jakości obrazu,jak przez te kable.
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom