1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaki kabel HDMI ? xboxs elite

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez daniupierug, Wrzesień 25, 2010.

1. daniupierug

daniupierug Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :)
    kupiłem dziś Xboxsa Elita , ale nie mam kabla HDMI , i nie wiem jaki kupić czy taki KABEL HDMI HDMI MICROSOFT ORYGINALNY POZŁACANY!! (1230265932) - Aukcje internetowe Allegro
    czy taki
    KABEL HDMI- FULL HD - v1.3b +FILTRY - 5m - F.VAT (1229987947) - Aukcje internetowe Allegro
    Mam telewizor Sony Bravia Full HD

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Nie ma znaczenia jaki rodzaj kabla, jaka firma, gdyż każdy przedstawia tą samą jakość, jakość cyfrową, czyli przesył jest cyfrowy i nie ma znaczenia z jaką solidnością został wykonany, a co do tych linków to jak widać kabel od Microsoftu ładnie schodzi, a ten drugi z tymi filtrami myślę że nie robi różnicy w jakości czy stabilności w porównaniu do Microsoftowego kabla. Pozdrówka

4. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Przez moje ręce swego czasu przewinęło się kilka kabli w podobnej cenie. Obecnie posiadam xboxa podpiętego przez kabel za 29 zł a dekoder N przez kabel za 15 zł i szczerze nie widać żadnej różnicy. Także z tych dwóch wybierz ten który będzie od lepszego i pewniejszego sprzedawcy.
    Pozdrawiam

5. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    kup HDMI 1.3. niższe specyfikacje nie przesyłają 1080p. Nie więcej niż za 50 zł.

RMS.pl - technologie audio/video - Opis standardu hdmi i dvi, specyfikacja wersji 1.4a, 1.3b itd.

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    ja kupiłem ten drugi tylko że 3m nawet od tego samego sprzedawcy i jest ok .

7. jerrybonq

jerrybonq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    widać jedynie różnice przy kablach za kwoty powyżej 200zl

8. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
  9. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Kupno drozszego kabla ma wtedy tylko sens takie kabel jest dlugi (np. 10m) i spory telewizor (np. 50"). Inaczej to nie ma sensu, bo kable roznia sie tylko jakoscia wykonania. Najwazniejsze zeby obudowa wtyczki nie zostala Ci w rekach jak bedziesz odpinal kabel.

Wczytywanie...

Poleć forum