1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaki kabel kupic do monitora lcd ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Maryd, Listopad 8, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Maryd

Maryd Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak w temacie . Mam swoje 4 przykladowe typy .. a wiec:

Kod:
    http://www.allegro.pl/item805382866_kabel_vga_x360_lcd_monitor_zloty_robson.html

http://www.allegro.pl/item797039454_kabel_gold_do_xbox_360_vga_hd_av_pozlacane_koncowk.html

http://www.allegro.pl/item804575855_kx1a_kabel_xbox_360_vga_hd_av_obraz_crv_lcd_plazma.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. magiks33pl

magiks33pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    kup jakiś porządnej firmy bo jak widziałem obraz u kolegi na kablu za 20Zeta to syf że chej ,brat ma bigbena i wygląda ok żadnych zakłóceń obrazu

4. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    nie przesadzaj..............po co ma przeplacac za FIRME.......jdz przeszedlem na HDMI to uzywalem tych kabli z linkow wyzej ..mialem kabelek za 15 zl... i mialem super jakosc obrazu jak na te kable... kolega mial BIG BENA a u mnie roznicy nie zauwazyl na moim kablu...zwykly z "pozłacanymi" koncowkami

5. Becuś

Becuś Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale HDMI to nie VGA, choć z VGA tez nie ma powinno być zakłóceń bo to nie AV.

6. nozdormu

nozdormu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    żagań
    jak vga to nie kabel za 20zl tylko big ben. sam mam no-name i obraz jest badziewny... lepiej kup big ben vga.

7. Rosak

Rosak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    czyli jest mega roznica miedzy kablem hdmi za 20 zl a za 100? bo nie wiem jaki kupic ( komp - tv lcd) bo do xboxa juz mam ;]

8. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum