1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki kabel kupić?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez grzesiek34232, Lipiec 26, 2010.

1. grzesiek34232

grzesiek34232 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam taki problem, że miałem kabel HDMI ale od częstego przenoszenia konsoli coś się z nim stało, że działa on gdy jest odpowiednio ustawiony. Kiedyś przesunąłem kabel tak, że wykryło go mi go nie jako kabel HDMI tylko jako jakiś inny i w ustawieniach xboxa miałem możliwość wyboru rozdzielczości więc wybrałem najwyższą dostępną dla mojego telewizora i o dziwo jakość obrazu była dużo wyższa niż jak był wykryty kabel HDMI. Grałbym na tych ustawieniach wyższych ale nie mam przez to dźwięku. Tutaj jest moje pytanie jaki kabel musiałbym kupić żeby w xboxie dało się wybrać rozdzielczość w stylu (----x----) a nie 480p,720p ? Dodam że kupiłem nowy kabel HDMI ale na nim jakość obrazu też jest gorsza niż na tamtym gdy go odpowiednio pokręcę i wykryje mi go jako nie HDMI.

2. Lotnik421 Xbox One

3. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Musisz kupić kabel VGA aby móc wybierać rozdziałki typu 1650x1050 lub inne. Ale jakość obrazu na kablu HDMI jest lepsza niż na VGA, obraz jest bardziej ostry i ma żywsze kolory.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na kablu HDMI jest najlepsza jakość obrazu :) masz uszkodzony kabel i to może być przyczyną gorszego obrazu, kup nowy kabel i powinno być ok.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sprawdź czy nei masz opcji, ustaw optymalną rozdzielczość ja tak mam na hdmi

6. XMietek

XMietek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    elo mam pyanie. Chciałbym grać na x360 w łóżku ale mam kiepskie ustawienie pokoju. Nie wiecie czy przypadkiem nie ma jakichś stojaków n ściane na tv 27 cali żeby się o dość duży kąt obracaL? prawie 90 stopni , moze bc troche mniej. Prsiłbym o odpwiedz. poleci dziękuje :)

7. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
    Po pierwsze stojak stoi a nie wisi na ścianie.
    Tobie chodzi raczej o specjalny uchwyt. Są na 100% popatrz na allegro.

OFF to the TOP :rolleyes:

Wczytywanie...

Poleć forum