Jaki kabel pod ten monitor?

Dell

Użytkownik
Użytkownik
Męczy mnie już granie na 42 calowym telewizorze, więc postanowiłem się przenieść na monitor 27 cali o rozdzielczości 1680x1050.
Jaki kabel będzie do niego odpowiedni? Z tyłu monitora mam 2 wejścia, jedno niebieskie, drugie białe. Wiem, że to drugie daje lepszą jakość, ale nie mogę znaleźć kabla, który by do niego pasował.
Wejście wygląda tak:


Chciałbym uzyskać jak najlepszą jakość, którą daje ten monitor.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik

Dell

Użytkownik
Użytkownik
Nigdy w życiu nie pomyślałbym o takich przejściówkach. Bardziej myślałem o całym kablu. I do tego ta cena. Czyli dzięki temu uzyskam najlepszą jakość obrazu, jaką mogę wyciągnąc na tym monitorze? Dźwięk także będzie od razu?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No lepszym rozwiązaniem będzie podłączenie pod DVI zamiast do VGA. Dźwięk będziesz musiał podłączyć osobno niestety.
 

Dell

Użytkownik
Użytkownik
W jaki sposób? W monitorze nie mam żadnego innego wejścia, oprócz tych, które wypisałem.
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Np. coś takiego.
ORYG KABEL MICROSOFT XBOX 360 CHINCH AV -PROMO ! (3932329116) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Ta szeroka wtyczka do konsoli, kabel Cinch biały/czerwony do tej przejściówki:
P02 PRZEJŚCIÓWKA ADAPTER JACK3,5 PS3 XBOX GŁOŚNIKI (3929606271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
A z drugiej strony podłączasz głośniki za pomocą jacka 3,5mm.
 

MrocznyImperator

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja mam pewną prośbę, wiem wszystko co i jak, jak z kabla DVI-HDMI ( + audio ) podłączyć się do monitora i głośników. Ale że jestem leniwy to mianowicie:
Chciałbym aby komputer i xbox były podpięte jednocześnie pod te same głośniki i słuchawki.
Da się to jakoś zrobić ?


Żeby oszczędzić myślenia, dało by radę tym ? : ->
-kabel HDMI-DVI + audio
- przejściówka jack na 2 jacki ( 1 wyjście na 2 wejścia ) x2 ( bo chcę podłączyć słuchawki i głośniki
- jack-jack ( wejście-wejście)
- kabel jack-jack (wyjście-wyjście)


Czyli z kabla HDMI-DVI idzie jack podpiety pod przejsciowke z 2 na 1 ( opisanej wyzej ) i pod ta sama przejsciowke kabel jack-jack z komputera. Ta przejsciowka 2na1 podpieta pod jack-jack (wejscie/wejscie) i pod to kolejna przejsciowka 2na1 ( w sumie 2 :p ) i pod to juz słuchawki i głośniki.

Teraz pytania:
- czy to wgl zadziała?
- czy bd działać gdy będą oba urządzenia włączone czy tylko jak jedno ? Np. Odpalam pc słysze dźwięk z pc a jak xboxa to z xboxa dźwięk ?

Sory za kłopoty jak coś :)
z góry dziekuję :)

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
 

miaucoon

Użytkownik
Użytkownik
Pewności nie mam, ale przy takim manewrze możesz napytać sobie biedy, bo będziesz miał dwa nadajniki spięte ze sobą. O ile jak masz jeden nadajnik i dwa odbiorniki to wszystko działa bez problemu, o tyle jak w obwód wepniesz kolejny nadajnik, który nie jest przystosowany do odbiory sygnału, to konsekwencje są nieznane i niepewne ;)

Ja raczej bym się tak nie bawił, może się da gdzieś kupić, a jak nie to samemu zrobić przełącznik, do którego wepniesz xboxa i pc i w zależności od tego czego chcesz używać, będziesz przełączał źródło sygnału.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Męczy mnie już granie na 42 calowym telewizorze, więc postanowiłem się przenieść na monitor 27 cali o rozdzielczości 1680x1050.
Jaki kabel będzie do niego odpowiedni? Z tyłu monitora mam 2 wejścia, jedno niebieskie, drugie białe. Wiem, że to drugie daje lepszą jakość, ale nie mogę znaleźć kabla, który by do niego pasował.
Wejście wygląda tak:


Chciałbym uzyskać jak najlepszą jakość, którą daje ten monitor.
Jak granie na takim TV może męczyć ? Na takim ekranie to dopiero jest właśnie granie aczkolwiek 42 cale to jeszcze nie jest tak dużo. Z kumplem gramy na 55 calach i to jest dopiero granie.
 

Do góry Bottom