1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki Kabel VGA kupić do X360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Widgeter, Październik 24, 2012.

1. Widgeter

Widgeter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam do wyboru 3 kable proszę o pomoc
    ORYGINALNY KABEL VGA AV MICROSOFT (2732283563) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    ORYGINALNY KABEL VGA DO KONSOLI XBOX 360 BIGBEN !! (2736537401) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    KABEL SPEEDLINK (SL-2317) XBOX 360 HD VGA - __ (2690829536) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dwa pierwsze są używane ,a ostatni nowy
    Wiem ,ze pozytywne są opinie użytkowników dwóch pierwszych firm kabli ,a czy ktoś używał kabla VGA od Speedlinka? I jaka jakość jest?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ADRENALiNA

ADRENALiNA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Małopolska
  4. dolny

dolny Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. r4fael91

r4fael91 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warsaw, Poland, Poland
  6. Widgeter

Widgeter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Lepiej nie kupuj kabli za poniżej 30 zł ,bo na pewno będą miały słabą jakość obrazu.Ja kupiłem wcześniej kabel za 15 zł z allegro i miałem taki jakby podwójny,rozmazany obraz,już dla mnie lepiej grafika na TV CRT wyglądała tylko,że tam mała czcionka tekstów była

7. sebcio2804

sebcio2804 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kup oryginalny z Microsoft choćby używany a nie takie badziewie.Sam się na tym już przejechałem.Podobno BigBen też są dobre lecz nie miałem przyjemności.

8. r4fael91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warsaw, Poland, Poland
    Mimo wszystko chyba zaryzykuje z tego względu, że 20 zł to żadne pieniądze, sklep jest bardzo blisko mnie, więc mogę odebrać osobiście, a allegrowicz ma naprawdę idealne oceny - tylko jeden negatyw (99,8 % pozytywnych), możliwość zwrotu - pewnie bardziej opłaca mu się oddać te 20 zł niż dostać negatywa. Dam znać później na forum czy daje radę.

9. Niuniek11

Niuniek11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie ryzykuj bo ja już tak zrobiłem i pieniądze poszły w błoto. Obraz był słabej jakości i grało się jak przez drobną mgłę. Najlepiej kup oryginalny kabel od M$ ( ja tak zrobiłem i jestem zadowoliny )

10. r4fael91

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warsaw, Poland, Poland
    Tak tylko opcja z oryginalnym kabelkiem Microsoftu jest dosyć droga, nowy to koszt ok. 120 zł, a używane też trzymają swoją cenę. A może ten kabelek Speedlinka jest dwa razy tańszym, to już nie chińszczyzna, może ktoś miał styczność Kabel SL-2317 SPEED-LINK Xbox 360 HD Cable (VGA/Stereo) - Merlin.pl , albo jak pisał wcześniej kolega długi, zakupić oryginalny kabel component koszt. ok. 30 zł + przejściówkę z component na vga. Pójdzie to na moim monitorku LG W2240S LG W2240S-PN | LG Electronics ?

Wczytywanie...

Poleć forum