1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki kabel?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pawepek, Sierpień 16, 2011.

1. Pawepek

Pawepek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam otóż potrzebuje podłączyć xboksa 360 do telewizora SD. Jestem na wakacjach i nie wziąłem ze sobakabla który był dołączony w zestawie. Dzisiaj poszedłem do sklepu w którym na prośbę" kabel do Xboksa" wszyscy rozkładali ręce nie wiedząc o jakim mowa. Allegro ani inetrent nie wchodzi w rachubę więć tu moja prośba: Jakim kablem ze zwykłego sklepu mogę podłączyć Xbox do telewizora? Jak się on nazywa>

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawlenko

pawlenko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeśli nie ma wyjścia HDMI to będzie ciężko, kabla normalnie w sklepie raczej nie dostaniesz. Zawsze można poszukać w sieci jakiegoś serwisu który zajmuje się sprzedażą takiego typu rzeczy w miejscowości w której teraz jesteś

4. pelikan15

pelikan15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nysa
    A poza tym jesteś na wakacjach i grasz na xboxie?

Wczytywanie...

Poleć forum