1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki Komp do przeobki??

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez venom85, Listopad 23, 2011.

1. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    Witam,chcę zakupić używanego kompa z allegro.Mianowicie interesuje mnie firma DELL.Chce zmienić mojego kompa,który jest na chipsecie VIA i utrudnia przeróbke LITEON-ów...Jakby tego,ze łapie zwiechy przy kasowaniu było mało to jeszcze nie odpala poprzez boot z pendriva do dosflasha i musze za każdym razem wypalać dosflash i Lite_CFW na płyte CD i bootować z niej.Mam pytanko,czy ta operacja czyli jungle flasher + LITEON bedzie szła bez problemu na takim tanim kompie np jak ten DELL 745 Pentium DUAL 2x 3.0 2GB 80GB COMBO XP (1949186238) - Aukcje internetowe Allegro dodam,że przerabiam za pomocą MAXIMUS-a 2 i swojego PROB-a 3

2. Lotnik421 Xbox One

3. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Cześć,

Moim zdaniem kup płytę główną i CPU używane. Resztę poprzekładaj ze starego kompa o ile się da. Ja bym Ci tych gotowych zestawów nie polecił nawet do normalnego użytkowania a co dopiero do flashowania czy innych ciut bardizej skomplikowanych operacji.

4. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    To juz nie lepiej zakupic sobie usp pro albo lizarda???

5. maniek512

maniek512 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To co podałeś to licytacja, szukaj raczej z ceną kup teraz i używki jeżeli chcesz zaoszczędzić.

6. venom85

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    moj komp,ktorym dotad przerabialem ma juz 10lat i kazda jego czesc jest juz na wymarciu:D. musze kupic jakiegos kompa ale nie chce wydawac zbyt wiele,w sumie jak najmniej:>. mam ambicje zrobic tym nowym kompem RGH,wiec komp jest mi super potrzebny...normalnie uzywam lapka a ten komp ma byc tylko i wylacznie do bezproblemowej przerobki

7. Killjoy

Killjoy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Wiesz co ja mam dwa stacjonarne, jeden którego używam, a drugi do przerabiania i innych cudactw ;)

Proponowałbym Ci coś takiego:

___MSI P7N SLI - pod Core 2 Duo na nForce 750i SLI (1948837704) - Aukcje internetowe Allegro
    Core 2 Duo E6550 -2x2.33GHz /4M/1333 -1 rok gwar (1940314147) - Aukcje internetowe Allegro
    PATRIOT 2GB 800MHz CL6 RADIATOR Sklep Wwa (1942268236) - Aukcje internetowe Allegro

Resztę sobie dobierzesz, jakaś tania grafa i dysk. Obudowa Ci nie potrzebna może leżeć na kawałku tektury :p

Jak dobrze pójdzie to w 400 - 450 się zmieścisz spokojnie ;) no chyba że potrzebujesz jeszcze monitor... i jakieś tam akcesoria jak klawikord i mysz... aha płyta jest świetna, ja w drugim kompie mam płytę gigabyte'a na tym chipsecie i zero problemów z flashowaniem liteona 16D2S

8. venom85

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    kupilem juz kompa,wkrotce podziele sie czy bylo warto

Wczytywanie...

Poleć forum