Jaki kupić monitor do konsoli Xbox 360 - temat ogólny.

szamannn

Użytkownik
Użytkownik
Mam do wyboru monitor hp 2309m lub iiyama 2208hds. Który polecacie :)
 

Kser

Banned
Mam pytanie za okolo 2 tyg bede kupywal montior i mam pytanie cz duza roznica jest miedzy 5ms a 2ms reakcji matrycy
 

Pracowity

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie za okolo 2 tyg bede kupywal montior i mam pytanie cz duza roznica jest miedzy 5ms a 2ms reakcji matrycy
5ms czy 2ms do gier? - Forum PCLab.pl

EDIT:

Co do monitorów, też zamierzam zakupić w rozsądnej cenie, nie potrzebuję super świetnej jakości.
W dobrej cenie znalazłem: http://allegro.pl/monitor-led-lcd-iiyama-e2473hds-b1-gw-36mcy-tanio-i1682730686.html
Nie znam w ogóle marki, ale obserwując różne aukcje z tymi monitorami to się sprzedają nawet nieźle więc może i ja spróbuję.
Opinie użytkowników monitorów Iiyamy także są pozytywne.
Szukałem recenzji w/w monitora ale niestety nie ma, ale można zapoznać się z marką tutaj: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Nowe_monitory_iiyama_26_E2607WS_i_22_E2207WSV-835.html
W tym tygodniu prawdopodobnie zamówię, więc jeżeli ktoś również będzie zainteresowany zakupem tego modelu podzielę się wrażeniami :)

EDIT 2:

Ciekawiła mnie tak niska cena tej IIyamy, nie doczytałem pewnego szczegółu, monitor ma 1 bad pixel.
 

Kser

Banned
Wiesz niby 1 lub wiecej bad pixeli z 1 pixela moze zrobic sie pasek


Jak ten monitor sprawdzi sie xboxa nie bedzie smuzenia

LG Flatron E2250V-PN
 

Pracowity

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak na dobrą sprawę, jeżeli chcesz tylko grać w gry i jakiś film oglądnąć to ten monitor będzie dobry. Zresztą większość monitorów jakie oglądałeś na pewno są dobre.
Nie zastanawiaj się i kup pierwszy lepszy (oczywiście nie mam na myśli noname'ów)
Tak poza tym, poczytaj w internecie trochę, bo na pewno są tam opinie użytkowników, jak widzisz tu od tego specjalistów nie ma, jedynie polecają swój sprzęt.
Już tu zamieściłeś tyle monitorów, że za ten czas zdążyłbyś kupić ten monitor i cieszyć się z użytkowania.
Wszystko masz na ceneo.pl , skapiec.pl , wystarczy tylko trochę chcieć poszukać.
 

weedfarmer1971

Świeżak
Świeżak
Witam chcialbym zakupic monitor pod xboxa hd potrzebuje porady oto dwaj kandydaci


I. IIYAMA 22" ProLite E2202WS-B2 wyprzedaż! - GENTO S.C.





II. Monitor LCD BENQ 21.5" LCD G2220HD - Monitory LCD - Sklep internetowy Agito.pl
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Ja potrzebuję przejściowego monitora do gier, nie ma to być jakiś wypas, chcę kupić używany za ok. 300zł. Wiem że to mało, ale jakieś tam oferty na Allegro 22" są.

Co myślicie o monitorze 22" do gier? Dają radę, czy jednak za mało jak na Xboksa?

Znalazłem takie aukcje:
Monitor LCD IIYAMA E2200WS 22" 5ms WROCŁAW (1705721876) - Aukcje internetowe Allegro
Monitor Samsung 22" LCD 2243BW (1705797141) - Aukcje internetowe Allegro
MONITOR LCD 22 HD DVI-TV ROK GWARANCJI WROCŁAW (1705643813) - Aukcje internetowe Allegro
PANORAMICZNY MONITOR 22'' ACER GATEWAY DVI VGA FV (1694912274) - Aukcje internetowe Allegro

Nadaje się wogóle takie coś? Zaznaczam, że wiem o ich jakości, ale nie potrzebuję na razie świetnego monitora, więc proszę o nie pozostawianie komentarzy typu "dozbieraj", "po co takie g****" itd.
 

Shiri

Użytkownik
Użytkownik
 

Jakub Kozłowski

Użytkownik
Użytkownik
Hej, potrzebuje pomocy. Chciałbym kupić monitor/telewizor pod konsole Xbox 360, by wszystkie gry wyglądały tak jak powinny(Na obecnym telewizorze prawie nic nie widać) I zależy mi także by miał wtyczkę antenową, nie chciałbym wydać więcej niż 500zł, moglibyście mi coś polecić?

Może być ostatecznie bez tej wtyczki antenowej, tylko czy jakoś wtedy da się podłączyć telewizje? Coś czytałem, że monitor musiałby mieć wejście EURO/SCART lub CHINCH. Więc jeśli ktoś by pomógł mi znaleźć odpowiedni monitor to prosze albo o to wejście antenowe, albo którekolwiek z tych trzech podanych wyżej


Upatrzyłem coś takiego: Wychodzi trochę ponad mój budżet, ale wydaje mi się że jest dobry ;p

TELEWIZOR LED MISTRAL 15.6 HD DVB-T MPEG4 USB 3413 (1707904888) - Aukcje internetowe Allegro

Co o nim sądzicie?
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
 

Jakub Kozłowski

Użytkownik
Użytkownik
A podasz przykłady jakichś dobrych monitorów? Z tym TV,Hdmi i koniecznie musi mieć wbudowane głośniki, lub chociaż gniazdo do podłączenia słuchawek/głośników
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
a w tym co podałem co Ci się nie podoba, ma głośniki, wyjście też, hdmi również? Przy budżecie 500zł to raczej pola manewru nie masz... Przejrzyj ten temat jest oraz drugi gdzie są pytania o tv i na pewno znajdziesz coś co Ci się spodoba.

W tej cenie jeśli już znajdziesz coś innego, a może to być ciężkie będą się różnić co najwyżej długością i sposobem realizacji gwarancji (martwe pixele).
 

Jakub Kozłowski

Użytkownik
Użytkownik
a w tym co podałem co Ci się nie podoba, ma głośniki, wyjście też, hdmi również? Przy budżecie 500zł to raczej pola manewru nie masz... Przejrzyj ten temat jest oraz drugi gdzie są pytania o tv i na pewno znajdziesz coś co Ci się spodoba.

W tej cenie jeśli już znajdziesz coś innego, a może to być ciężkie będą się różnić co najwyżej długością i sposobem realizacji gwarancji (martwe pixele).

Opis produktu:
Wbudowane głośniki: NIE
Tuner TV: NIE

Jedynie co ma to hdmi ><
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
a sory pomyliło mi się z wersją która ma HD na końcu zamiast H. Ale wtedy już kosztuje blisko 700zł.

tutaj masz używkę MONITOR LG 23" M2362D-PC TUNER TV Dvb-T, DivX (1711761524) - Aukcje internetowe Allegro
Monitor Samsung 2033HD z TV HDMI Nowy Gwarancja (1717019308) - Aukcje internetowe Allegro

lub możesz sobie kupić monitor do 600zł (będzie większy wybór) i później jak będziesz miał siano dokupić tuner który kosztuje ze 100zł
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam wszystkich ! Chciałbym abyście mi polecili jakiś dobry monitor full hd, zaraz opiszę szczegóły, ale wpierw, historia z mojego życia:

Chciałem sobie kupić ten monitor NAJTANIEJ! MONITOR 23 LCD FULL HD 3D LG W2363D-PF (1727929110) - Aukcje internetowe Allegro byłem w stanie nawet zapłacić za niego te 800zł, tylko co okazało się problemem? Rozmiar, 23" to za dużo do mojego biurka, zwłaszcza że będę grał na komputerze nie na konsoli, więc klawiatura + myszka nie pozwala mi siedzieć na tapczanie i grać komfortowo, więc siedzę w miarę blisko monitora (no tyle co każdy przy PC ^^) więc mając wielkie 23" przy mordzie trudno byłoby mi ogarnąć rozgrywkę w battlefieldzie 3. Jeśli chodzi o 3D to już piszę, w sumie chciałem kupić sobie ten monitor ze względu na 3D ale doszedłem do wniosku że nie będę płacił 500zł za okulary nVidii więc 3D już mi nie potrzebny (w monitorze który mi polecicie).

Czego szukam: monitor komputerowy LCD/LED (energooszczędność mi lotto, ale jeśli LED ma lepsze kolory to... ^^)
wymagania:
- rodzielczość Full HD 1920x1080, nie mniej, nie więcej
- wejście HDMI (jakieś d-suby, dvi mi latają koło nochala) jedno minimalnie, gdyby były dwa to bym się nie obraził, 2 wejścia hdmi to były zakup na przyszłość, gdy wyjdzie PS4.
- przekątna - mniej niż 23" a więc 22" lub 21" nie mniej (fakt że przy mniej wymagających grach, a w zasadzie przy każdej która nie będzie FPSem będę grał na kanapie z padem od X360 więc chcę też coś widzieć : P)
- firma, no cóż, porządna, fanbojem nie jestem żadnych firm, ale Samsungiem czy LG bym się nie obraził ;]
- cena, no cóż, chcę kupić coś porządnego by było dobre i starczyło na długo, więc tak w okolicach 600zł może być więcej (jeśli monitor jest tego wart) może być mniej, w zasadzie wymagający nie jestem.

Bardzo bym prosił o linkowanie monitorów z jakimiś komentarzami własnymi, czy polecacie, czy taki macie, czy coś. Wiem że sam sobie mogę poszukać i tak dalej, ale możecie się ździwić, strasznie chooyowo mi się szuka tych monitorów na allegro (problemy techniczne)

Coś poszukałem samemu, i cholercia, kompletnie tego nie ogarniam. Pasuje mi taki monitor:
http://allegro.pl/lg-w2261vp-fullhd-hdmi-dvi-kurier-gratis-i1736143776.html za cenę 500zł
ale pasuje mi także taki:
http://allegro.pl/samsung-bx2250-21-5-fullhd-led-sklep-fa-gw36-i1736255582.html za 660zł
i taki:
http://allegro.pl/lg-super-led-ips226v-226v-full-hd-hdmi-dvi-srgb-i1742059837.html za 654zł

i tak mogę wymieniać w nieskończoność... warto płacić te 150zł więcej za tego samsunga lub lg w cenie 654 i 660zł? Czy może mi starcze ten za 500zł ? Poradźcie :<

@Edit: Jak ktoś to przeczytał to się cieszę, ale chyba nie potrzebnie : D

Wybrałem 2 monitory, nie wiem na który się zdecydować (cena jest bardzo podobna, więc nie gra roli)
http://www.ceneo.pl/12406460s
http://www.ceneo.pl/9116799s

który wybrać?
 

nekrofita

Świeżak
Świeżak
Jezeli kupie monitor LCD to jest szansa podlaczyc go pod xboxa 360 kablem VGA HD AV ?

19" to za mały do X0, min 20" a najlepiej 22" lub 24", nie mówiąc o TV LCD i najlepiej szukać 16:9 bo w takich rozmiarach robione są gry X0.
i odnosnie wypowiedzi MiQ : jezeli kupie 19' to co bedzie mi ucinac obraz czy wgl nie bedzie wyswietlal ?
 

scorpion22

Banned
Monitor LG W2261VP-PF 22'' 1920x1080 FULL HD HDMI (1679621753) - Aukcje internetowe Allegro a ten monitor się sprawdzi przy xie ? Mozna do niego glosniki przypiac bez problemu ??
 

Grom

Użytkownik
Użytkownik
do konsoli jest telewizor nie monitor, doloz 200zł i kup sobie 32lcd z hd
 

scorpion22

Banned
nie stać mnie na tv a kolega ma monitor i sobie chwali a właśnie lg . Ponawiam pytanie : nada się do xboxa(mam w nim wejscie hdmi to wersja arcade) i czy bez problemu podłączę głośniki ?
 

Bazagazeal

Użytkownik
Użytkownik
Witam.

Zamierzam kupić monitor do X'a.
Koszt max. do 400zł. :D Ważne, żeby monitor był matowy, nie żeby się ''palcował'' miał od 20'' do 23''. I żeby był Full HD najlepiej. :D
Kolega wyrwał na aukcji Acera, ja wtedy niestety nie miałem kasy. ;/

Link: MONITOR ACER 22' P226HQLBD LED/DVI 36M GWAR FVAT (1715716247) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.
 

Do góry Bottom