1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki laser wybrać ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez tactlessczak28, Marzec 21, 2013.

1. tactlessczak28

tactlessczak28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hej
    Napęd nie czyta już prawie wgl płyt i myśle że to wina lasera więc pytanie który będzie pasował,na allegro są tylko 2
    Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Mam xboxa slim,jakie potrzebujecie info data produkcji czy cos ? teraz nie mam czasu ale prosze napisac co podac to dodam jutro
    Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Żaden z tych nie będzie pasował. Masz napisane "do napędów Toshiba i Samsung" czyli to lasery do konsol phat a nie slim.

1 osoba to lubi.
  4. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  5. tactlessczak28

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzięki a jeszcze który z tych będzie pasował do mojego ?
    Data produkcji 2010:07:07
    Napęd nie jestem pewien ale mam rozebraną konsole i na puszce od napędu jest naklejka i pisze Philips&Lite-on Digital Solution Corporation
    Model:DG-16D4s wpisałem w gogle i wyskoczyło że lite on więc chyba ten
    Czyli napewno będzie pasował ten Nowy laser Benq LiteOn HOP 15XB do Xbox 360 16d4s (3098833038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    a ten tanszy też czy już nie ?
    Dzięki

6. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    oba powinny pasować do liteona 16d4s

1 osoba to lubi.
  7. tactlessczak28

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupiłem zamontowalem myśle wszystko ok a tu nagle proboje podpiac tasme i nie pasuje czyli 30 dychy poszly ? czy da sie cos zrobic? .Ta tasma z starego lasera nie wchodzi do nowego lasera mniej pinow jest

8. mlout1997

mlout1997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam małe pytanie otóż chce kupic dysk do xboxa 360 slim i chce wiedziec czy dysk po wsunięciu trzeba konfigurowac tak jak to ma miejsce z pendrivami ? bo mam mały problem i boje sie ze z dyskiem bedzie tak samo , gdy wkladam pendriva skonfiguruje go zainstaluje tam gre i wylacze konsole a pozniej znowu wlacze pisze od nowa skonfiguruj urzadzenie tak jak by nie pamietal ze zrobilem to wczesniej i wszystkie dane zainstalowane trace . I to moje pytanie czy tak sie tez dzieje z dyskiem xbox 360 slim ?. Prosze o wyrozumiałosc i odpowiedz . Pisze tu bo sam nie moge zalozyc wlasnego tematu

Wczytywanie...

Poleć forum