1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaki LCD do xboxa?? full hd czy hd ready?? prosze o porady odnosnie lcd

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez monkey222, Listopad 9, 2008.

1. monkey222

monkey222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam..obecnie mam xboxa podpietego do monitora lcd 22 cale ..wejscie dsub..planuje zakup tc lcd 32 cale i nie wiem czy warto ... czy pakowac 500 zl wiecej i brac FULL HD czy do xboxa to nie ma jakiegos znaczenia bo slyszalem ze i tak obsluguje tylko rozdzialke HD READY wiec wydawanie na full hd to zbedny wydatek..... maksymalnie moge wydac na tv okolo 1800 zl wiec bardziej sie sklaniam do hd ready.parametry podobne .okolo 12000 kontrast..kat patrzenia 178 stopni czas odswiezania okolo 6s..... prosze o jakies rady jaka i gdzie bedzie jakosc obrazu a moze p zostac przy monitorze bo naprawde jest fajna jakosc obecnie..nie wiem co robic a chcialbym pograc na czyms wiekszym niz 22 cale ale nie tracic tej jakosci obrazu..dziekuje i pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Odp: jaki LCD do xboxa?? full hd czy hd ready?? prosze o porady odnosnie lcd

Temat wałkowany milion razy ,czytać czytać i jeszcze raz czytać wez sobie jakiegos MIRAIA kupe kasy zaoszczedzisz a gry bedą wygladały pieknie.

4. plutap

plutap Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

tydzień temu kupiłem Sony 32S4000, jakoś obrazu super na kablu hdmi i component, szczerze polecam ten telewizor, poza tym Microsoft i Sony obok siebie, groźnie to wygląda ;)

5. monkey222

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

okok.ale co z tymi rozdzielczosciami??? xbox wykozystuje maks rozdzialke ze jednak lepiej brac FULL HD czy wystarczy HD ready bo i tak bedzie super grafa i czy jednak warto zmienic monitor lcd 22 cale na tv lcd 32 hd readybo przeciez na monitorku jest rozdzailka sporo lepsza......biore pod uwage ten tv http://www.allegro.pl/item470134404_lg_32lg2000_scarlet_cudny_obraz_bayzone.html

6. Defmastero

Defmastero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

um to źle slyszales.

powstaje wiele gier, wydanych w rozdzielczosci full hd (1080p) m.in
    http://www.xbox.com/en-US/games/f/fifa09/ fifa 09
    http://www.xbox.com/en-US/games/d/deadspace/ dead space
    http://www.xbox.com/en-US/games/m/midnightclublosangeles/ Midnight Club Los Angeles

pozatym powinienes myslec przyszlosciowo... raz na ile sie zmienia telewizor? odbiorniki cyfrowe tez sa i beda nastawione na full hd a nie hd ready. w przyszlosci na pewno zakupisz odtwarzacz bluray (bo to bedzie standardem, tak jak przejscie cd > dvd).
    oczywiscie to tez zalezy od wielkosci pokoju, odleglosci z jakiej chcesz grac/ogladac

7. monkey222

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

teraz mysle o zakupie glownie pod xboxa bo mam maly pokoik..20m2..obecnie mam tv lg flatrron 29cali..100hrc..i jest on spory..ogladanie z odlglosci maks 3 metry.. a co do bluray to raczej malo ogladam filmow a jak juz ogladam to na kompie..ze nie rozpatruje tv pod wzgledem filmow itp itd..chodzi mi tylko o gre na Xboxie .....i chcialbym miec na tym HD ready nie gorsza grafike niz obecnie na monitorze 22 lcd...tylko to sie rozchodzi

8. Defmastero

Defmastero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

polecam http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/HD_czy_Full_HD._Plazma_czy_LCD._37_czy_42_cale._Poradnik_dla_kupujacych_HDTV-1172.html

takze im wieksza rozdzielczosc tym blizej mozna siedziec
    np. dla telewizora 34" minimalnie mozna ogladac z 1,3m (ogladajac obraz z full hd) maxymalnie 2,6 (ogladajac kablowke~)...
    duzo osob mowi, ze przy telewizorach mniejszych jak 42" nie warto brac full hd, bo ogladajac z odleglosci 2m~ nie ma roznicy.
    do konsoli musisz wziac tv z maxymalnym czasem reakcji 5-6ms
    kontrast DYNAMICZNY zawsze sobie podziel przynajmniej na 2, wtedy mozna uzyskac przyblizony wynik
    no i zwroc uwage ile pradu ciagnie :D

9. monkey222

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

dzieki za porady i odpowiedzi...... ale chyba wezme jakas 32 hd ready lg bo lg dawniej slynely z ladnych kolorow..kontrast okolo 15000 a odswiezanie 6s....a co do pradu to bedzie bral podobnie co moj obecny 29 flatron ( 150w) a kumpel ma 32 to jemu pobiera 180w.tak pisze na tabliczce z tylu...fajny ten material o tv od ciebie..dzieki..a doradz mi jedno..za ta cene oplaca sie wziasc pod xboxa ten tv http://www.allegro.pl/item474390287_tv_lcd_lg_32lg2000_15000_1_6ms_hd_raty_glogow.html ..pytam ciebie i prosze o rade bo widze ze sie znasz a chce dobrej opini...a ten tu LG jest w dobrej cenie..ma 15000:1 6ms gwarancje 2 lata door to door...ale ptrzebuje opini kogos kto sie zna .dzieki i pzdr

10. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec

Chłopaki ja też proszę o pomoc mam do wyboru dwa telewizory SAMSUNG LE32S86BD lub LG 32LG2000. Który jest lepszy? Lg ma dobry kontrast i czas reakcji 6ms a z kolei Samsung mnogość ustawień m.in PiP. proszę o szybką poradę gdyż do was należy ostatnie zdanie a ja jestem skłonny zamówić tv nawet dzisiaj.

11. dzikiskunks

dzikiskunks Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Najlepiej taki LCD, co ma 100Hz, bo mniej smuży, a już zupełnie super to PLAZMĘ, bo w ogóle nie smuży (czas reakcji 0,002 ms) i dodatkowo ma palętę kilku miliardów kolorów więc gierki wyglądają bardziej naturalnie niż na LCD i na dodatek ta códowna czerń, a nie jakiś wstrętny LCDkowski fiolet.

Wczytywanie...

Poleć forum