Jaki LT dla Litona DG-16D2S 74850C

mike19

Świeżak
Świeżak
Witam,
posiadam litona jak w temacie i nie wiem jak powinien nazywać się plik z lt 2.0 pod niego? chyba że jest jakiś nowszy już niż 2.0?
W jungleflasher pokazuje F/W rev: 0251

Ściągnąłem najnowszą paczkę z ixtreme lt i nie wiem po prostu który firmware wybrać.
Pozdrawiam
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
LTPlus-025v2.0 czy jakoś tak. Na chwilę obecną nie ma nowszego jak LT+2.0
 

mike19

Świeżak
Świeżak
sczytałem klucz, wszystko pokazało się ok, wziąłem 'Lite-On Erase' po czym od razu odcięcie 3,3V i z powrotem podanie 3,3V.
później próbowałem jeszcze raz. Bez skutku, teraz nie wykrywa napędu, nawet mechanika się nie rusza jakby był kompletnie martwy, sprawdziłem na drugim kablu zasilającym jest to samo. Co się dzieje?

Sending Lite-On-Erase request to port 0xD800
..............
Drive returned Status 0x0
....................
Device Intro failed!

Getting Status from port 0xD800
Invalid Status 0xD0
Drive type Un-determined
Lite-On-Erase NOT sent
 

mike19

Świeżak
Świeżak
Daje mu 'Liteon Erase' pokazuje się:
Drive returned Status 0x0
....................
Device Intro failed!

Wyłączam i włączam zasilanie.
Klikam 'Intro/Device ID', jest status 0xD0 i pokazuje się od razu komunikat czy ponowić wysłanie komendy, daje yes, wyłączam zasilanie i włączam spowrotem w ciągu 1sec tak jak pisało na komunikacie. Wypełniają się 4wiersze kropkami i 'Device Intro failed!'

Ogólnie status zmienia się tylko między 0xD0 dla włączonego zasilania i 0xF4 dla wyłączonego, nie zaobserwowałem innych stanów ;/

Uspokójcie mnie i napiszcie jeszcze czy jak napęd zablokuje się to nie porusza mechaniką i nie świeci laserem przy włączeniu?

edit: po kolejnych próbach zauważyłem że nieraz przy "Re-sending vendor intro" po wyłączeniu i włączeniu wskoczy na sekunde status 0x80 i potem już 0xD0
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Spróbuj bootowalnego pena i Dosflash. Jak to nic nie da to możliwe że było jakieś spiecie i napęd do śmieci

Sent from my LG-P920 using Tapatalk
 

mike19

Świeżak
Świeżak
Udało się pod dosflash. Wielkie dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
 

Do góry Bottom