1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki LT dla Litona DG-16D2S 74850C

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mike19, Grudzień 17, 2011.

1. mike19

mike19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    posiadam litona jak w temacie i nie wiem jak powinien nazywać się plik z lt 2.0 pod niego? chyba że jest jakiś nowszy już niż 2.0?
    W jungleflasher pokazuje F/W rev: 0251

Ściągnąłem najnowszą paczkę z ixtreme lt i nie wiem po prostu który firmware wybrać.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    LTPlus-025v2.0 czy jakoś tak. Na chwilę obecną nie ma nowszego jak LT+2.0

4. mike19

mike19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sczytałem klucz, wszystko pokazało się ok, wziąłem 'Lite-On Erase' po czym od razu odcięcie 3,3V i z powrotem podanie 3,3V.
    później próbowałem jeszcze raz. Bez skutku, teraz nie wykrywa napędu, nawet mechanika się nie rusza jakby był kompletnie martwy, sprawdziłem na drugim kablu zasilającym jest to samo. Co się dzieje?

Sending Lite-On-Erase request to port 0xD800
    ..............
    Drive returned Status 0x0
    ....................
    Device Intro failed!

Getting Status from port 0xD800
    Invalid Status 0xD0
    Drive type Un-determined
    Lite-On-Erase NOT sent

5. mike19

mike19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Daje mu 'Liteon Erase' pokazuje się:
    Drive returned Status 0x0
    ....................
    Device Intro failed!

Wyłączam i włączam zasilanie.
    Klikam 'Intro/Device ID', jest status 0xD0 i pokazuje się od razu komunikat czy ponowić wysłanie komendy, daje yes, wyłączam zasilanie i włączam spowrotem w ciągu 1sec tak jak pisało na komunikacie. Wypełniają się 4wiersze kropkami i 'Device Intro failed!'

Ogólnie status zmienia się tylko między 0xD0 dla włączonego zasilania i 0xF4 dla wyłączonego, nie zaobserwowałem innych stanów ;/

Uspokójcie mnie i napiszcie jeszcze czy jak napęd zablokuje się to nie porusza mechaniką i nie świeci laserem przy włączeniu?

edit: po kolejnych próbach zauważyłem że nieraz przy "Re-sending vendor intro" po wyłączeniu i włączeniu wskoczy na sekunde status 0x80 i potem już 0xD0

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Spróbuj bootowalnego pena i Dosflash. Jak to nic nie da to możliwe że było jakieś spiecie i napęd do śmieci

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

7. mike19

mike19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Udało się pod dosflash. Wielkie dzięki za pomoc.
    Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum