1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki mam flash? Robię uprgade do LT+ 2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez trash.prv, Listopad 4, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. trash.prv

trash.prv Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,
    Szybki temat. Mam już przerobionego liteONa. Kupiłem z jakimś iX (nie pamiętam) i dokonałem flash do jednego z nowszych (2lata temu). Opael poprowadził mnie za rączkę jak to zrobić więc nie pamiętam praktycznie niczego na chwile obecną. Niemniej jednak mam teraz podłączonego LiteONa do SATA odpalonego jungle flashera, mam również flash LTPlus-025-v2.0.bin i szukam Tutorialu... wszystko fajnie ale nie wiem jaki mam firmware aktualnie i nie wiem jaką drogą tak na prawdę iść. Dash mam wczoraj zaktualizowany a naped przedstawia się:
    Vendor: PLDS
    Name: DG-16D2S
    F/W Rev: 0251
    ...
    DVD key: Not Found

Proszę o pomoc aby dowiedzieć się zarówno jaki firmware mam w chwili obecnej (jak to zczytać) oraz jak poprawnie dokonać aktualizacji do LT+ 2.0 (nie zależy mi na grze LIVE)

@edit
    z jakiegoś dummy prawdopodobnie mojego wynika, że Firmware is: iXtreme v1.50-12x- - mogę to jakoś zweryfikować?
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ściągnij sobie tutorial od JungleFlashera: jftut1.4.4.pdf
    Wszystko masz opisane jak na tacy ze zdjęciami.

Dwa to jeśli nie masz klucza to niestety potrzebne będzie ci urządzenie PROBE aby teraz wydobyć klucz.
    Piszesz, że masz plik dummy więc to może być twój klucz. Ale jeśli się pomyślisz i wgrasz nie swój klucz to aktualnie możesz sobie postawić konsolę na razie jako podstawkę do kwiatków.

4. trash.prv

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To znaczy jeżeli nie będzie to mój klucz to napęd jest już nie do odratowania? Czy klucza nie mogę zczytać z napędu przed flashowaniem? Klucz powinien przecież być taki sam jak oryginał (przynajmniej zawsze w TUTach jest on przekopiowywany do wgrywanego firmwareu)?

Pozdr

5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Jaki mam flash? Robię uprgade do LT+ 2.0

Jak aktualizowales dasha do nowego to nie zrobisz jak narazie nic jeżeli ten twój dvdkey będzie błędny. Masz oryginalny fw 0251 w napędzie.reflash usunelo ci poprzednie Lt.
    Mogłeś przed aktualizacja poszukać bo jeżeli miałeś tam 1,5 to bez probe byś zrobił.
    Teraz Probe pmt musisz mieć żeby wyciągnąć fw.chyba że ryzyk fizyk i na swoim dvdkey zrobisz.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

6. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli wgrasz nie swój klucz to będziesz mógł oglądać tylko filmy DVD. Będziesz go mógł potem wyjąć ale tylko przez RGH. Ale, że masz najnowszego dasha to i także RGH u ciebie odpada więc konsolka będzie śmietnikiem.

Możesz wyjąć klucz przed flashem ale jak pisałem teraz po aktualizacji jest do tego potrzebne ci urządzenie PROBE. Bez niego nie wyciągniesz klucza.

7. trash.prv

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rzeczywiście - nawet nie zauważyłem, że najnowszy dash usunął mi przeróbkę. Ok dzięki za szybka reakcje - nie będę ryzykował i jadę jutro do specjalisty.

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Mądra decyzja.
    temat zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu: