1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki mam naped w mojej konsoli 16D4S czy 16D5S ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adeQ, Styczeń 16, 2012.

1. adeQ

adeQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chciałbym przerobić mojego xboxa slima 250gb wyprodukowanego w dniu 23.08.11 i chciałbym się dowiedzieć czy da się z flashowac w nim napęd.

Uploaded with ImageShack.us

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Jeśli ufać tej stronie (w końcu po coś jest) Xbox 360 Drives - List
    To kolega ma DG-16D4S napęd który jak najbardziej da się przerobić. Ja bym zaryzykował.

Praktycznie to do września pojawiały się napędy d4s, kumpel znalazł taki nawet w konsoli z października 2011

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Są małe szanse że będzie model na chwilę obecną modowalny, Ale raczej ten nowy napęd. Poczekaj jeszcze trochę bo prace na nowym napędem są już rozpoczęte teraz tylko czekać na LT do niego :)

Wczytywanie...

Poleć forum