1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki mam napęd??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Arthuros, Grudzień 14, 2010.

1. Arthuros

Arthuros Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xboxa kupiłem rok temu (elite) w zestawie byla gra pure i lego batman . Jaki mam napęd?? porbowalem rozkręcić xboxa ale nie ma odpowiednich kluczy . sciagnalem polowe obudowy no i dalej nie dalem rady :/ .

2. Lotnik421 Xbox One

3. creator

creator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk/Lębork
  4. Alvee

Alvee Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Ściagnij przedni panel i sprawdz jakie masz kable. To ściągniecia przedniego panelu wystarczy moneta.
    Ja swoj wyciagam samymi palcami tylko wystarczy lekko "pociagnac"

5. sajdorr

sajdorr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    78
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    P-ce
    napęd na bank liteon, ale jaka wersja napędu to można sprawdzić za pomocą daty produkcji konsoli.

podaj ową date i Ci napisze :)

Wczytywanie...

Poleć forum