1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki mam Xbox?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mate101, Sierpień 3, 2012.

1. Mate101

Mate101 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Więc tak, dostałem Xboxa 360 z dyskiem twardym HDD (Niewiem ile GB gdyż nigdzie nie pisze), Bez pada ani zasilacza ani kabla do Tv (Samo Pudło). Zanim Kupię te akcesoria chciałbym się dowiedzieć jakiego mam Xboxa.
    Jest Biały, z przodu ma jest taki czarne światełko czy cos (na samej górze), 2 miejsca MEMORY UNIT A&B a pod nimi mały guzik ">>>" Oraz na samym dole 2 porty USB.
    Z tyłu: W informacjach piszę: 12v DC, 16,5A ; 5Vsb, 1A, Jakieś numery seryjne, ITD.
    Ma wejście na zasilacz, Jeden port A/V Taki:
    Bez żadnego HDMI, ma także jak na zdjęciu wejścia I/O (USB oraz jakieś wejście raczej na kabel od Internetu)
    Góra i dół są szare (słyszałem że to ma znaczenie)
    Jaka to może być wersja? (Pro, Classic?) Jestem bardzo zielony co do XBOX.
    Jaki zasilacz powinienem kupić?
    Jaki kabel A/V bo nie moge znaleść..?
    Itd..

2. Lotnik421 Xbox One

3. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Jest to stary Xenon.
    Xenony lubią się psuć, jednak jeśli trafisz na dobrą sztukę, kosnola długo pożyje.

Kup zasilacz 203W, na allegro pełno takich. ; )
    + kabel Composite.

1 osoba to lubi.
  4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dokładnie Xenon.
    miejsce w którym go umiejscowisz musi mieć dużo wolnej przestrzeni z tyłu żeby wiatraki mogły swobodnie wydmuchiwać powietrze z wnętrza konsoli.
    jeśli się znasz na elektronice to domontuj mu mały wiatraczek no i nie zaszkodziłoby wymienić pastę pod CPU i GPU.
    napisałeś że dostałeś tę konsolę:
    wiesz może czy była już serwisowana i czy w ogóle jest sprawna ? idź najpierw do jakiegoś serwisu i po prostu poproś o sprawdzenie jej bo jeśli kupisz kable itd a ona nie będzie banglać to utopisz niepotrzebnie forsę.
    niestety to jest najbardziej awaryjny model płyty głównej więc musisz na konsolę chuchać i dmuchać żeby pożyła jak najdłużej.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum