1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaki model napędu po płycie głównej

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez KaBooM, Maj 12, 2012.

1. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    dostałem 9 konsol, 6 sztuk było w serwisie i w każdej została wymieniona płyta główna z z zephyra na falcona a nie maja napędów i teraz moje oto zapytanie jest jakiś myk żeby określić jaki napęd mam włożyć w konsole ?czy klucz z płyty i metodą prób i błędów ciupać aż zadziała :D bo rozumiem że teraz po wymianie płyt na inne rozpoznanie typu MFR date nic mi nie da,
    czy jak bo szukam na zagranicznych forach i jakoś znaleźć nie mogę odpowiedzi
    a może po prostu na wszystkich RGH ciupnąć i tyle ?
    miał ktoś podobny problem ?

Wczytywanie...