1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki modem router kupić?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Seban_ZA, Grudzień 28, 2012.

1. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Mam komputer podłączony do internetu kablem RJ45. Jaki kupić model, router aby mieć internet również w xboxie. Nie mam żadnego modemu bo internet mam bezpośrednio podłączony do komputera.
    Xbox jest w wersji arcade a internet jest radiowy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    zdania na pewno będą podzielone ale ja korzystam z D-LINK Dir 300 (na chwilę obecną już starawy jest to model) ale jestem w pełni zadowolony, wcześniej był TP-LINK i nie mogłem otworzyć portów no i narzekałem, kupiłem D-LINK'a i wszystko odbyło się bezproblemowo.
    Router został kupiony celowo do otworzenia portów dla Xlink kai/XBS bo na TPLinku po prostu nie umiałem, robiłem wszystko z podręcznikową prezycją i nie przekierowywało.
    poza tym mieszkam w dużym mieszkaniu i gdy router znajdował się w ostatnim pokoju to w pierwszym była jedna kreska zasięgu WIFI.
    D-LINK wyeliminował ten problem i naprawdę szczerze polecam routery Dlinka.

4. mseredin

mseredin XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mikołów, Śląskie
    hej. ja przez dlugi czas przetestowalem wiele routerow (d-link, linksys, tp-link) i najlepiej sprawowaly sie tp-link tl-wr941nd i tl-wr1043nd. aktualnie jednak mam Netgear WNR3500L v2 i jestem bardzo zadowolony. Oprogramowanie Tomato daje duzo mozliwosci a jedyna wada to trochce slabsze wi-fi niz w tp-linku (tam jednak mialem wymienione anteny na mocniejsze i pewnie dlatego jest roznica). Wszysto jednak zalezy czy potrzebujesz go tylko do x'a czy rowniez chcesz pozniej np. postawic dysk sieciowy. A jesli chodzi o dzialanie sieci to niestety d-link (nie pamietam dokladnie jaki model) mial problemy przy duzych ilosciach transferow przy 3 lub 4 kompach jednoczesnie do podlaczonego serwera i lubil sie zawiesic - moze to tylko wada tego egzemplarza ale juz nie ryzykowalem z nastepnym :)

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    mój dlink rozciąga sieć na 2 komputery stacjonarne i 2 laptopy po wifi
    //edit
    +xbox 360 + stary xbox origin

Wczytywanie...