1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki monitor do starej karty graficznej i Xbox360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konspirator, Marzec 25, 2012.

1. konspirator

konspirator Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki dylemat:
    -mam peceta z wiekową już kartą graficzną Nvidia GeForce 7600GT
    -konsole X360
    i wszystko to na osobnych monitorach :-( ponieważ przy pececie mam monitor LG M1921A Monitor LG M1921A i wszystko jest OK!
    Ale obraz z konsoli na tym monitorku jest koszmarny :-( (ten LG nie ma wejścia HDMI ani wysokiej rozdzielczości)
    więc konsole mam podłączoną do TV/Monitora Sharp HD Telewizor LCD Sharp Aquos LC-19D1E - Ceneo.pl

Każdy kto to przeczyta pomyśli i powie:
    Podłącz do tego sharpa jeszcze peceta i po sprawie. Oczywiście tak zrobiłem ale znowu obraz na tym sharpie z peceta jest straszny. Są dwie możliwości albo obraz rozciągnięty na cały monitor i okropnie mdły albo ściśnięty i zostają po obu bokach dwa szerokie czarne pasy. Wersja ściśnięta też jest kiepska. Praktycznie nie da się pisać ani czytać bo tak są małe literki.
    Po takim doświadczeniu proszę was o pomoc w szukaniu monitora który spełni moje oczekiwania.

PS. Szukam monitora HD z tunerem TV który będzie wyświetlał dobrej jakości obraz z mojej karty graficznej, konsoli X360 i będzie w miarę dobrym TV. I nie okaże się bublem tak jak wyżej wymieniony sharp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamilmix

Kamilmix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ossowice
    Podłącz monitor sharpa kablem DVI z PC. Ustaw rozdzielczość 1366:768 i powinno być OK.

4. konspirator

konspirator Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ten sharp ma tylko wejście RGB na peceta
    ja już go w sumie oddałem siostrze i teraz szukam nowego
    także wybierzcie mi jakiś nowy fajny do 1000zł z którym nie będę miał żadnych problemów
    dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum