1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaki monitor do x360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Dante, Kwiecień 13, 2008.

1. Dante

Dante Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    strzała jestem nowym posiadaczem x360 przeglądałem forum ale z racji tego że z neta korzystam tylko w weekendy no i sporadycznie w tygodniu więc mogłem ominąć interesujący mnie wątek. Posiadam zwyczajny tv sd i moje pytanie dotyczy czy warto kupować monitor taki jak ten http://www.ultima.pl/Monitor_Acer_Panorama_AL_1916_WAS_19_cali/i3666/
    czy na chwilę obecną odpuścić sobie i zbierać hajs na tv lcd, monitor służyłby mi tylko do grania nie do filmów może ma ktoś taki model, jak na nim gierki wyglądają nie ma opoźnień, czas reakcji dobry jest? jak sprawa ma się z martwymi pikselami no i czy jest duża różnica w jakości między zwykłym tv a tym monitorem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. kuva

kuva Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: jaki monitor do x360

ja własciwie to będe kupował ten monitor do XBOXA 360 ... http://www.allegro.pl/item339146284_panel_lcd_hp_w2207h_w2207_22_5ms_fv_okazja.html

xboxa jak i monitor dopiero kupie za miesiac lub dwa ... tak teraz nie mam czasu na granie a moze wtedy monitory potanieją ;)

choc szczeże wolałbym coś full HD z 24" ale narazie jeszcze sa drogie
    http://www.allegro.pl/item342246752_full_hd_hp_w2408h_hdmi_3000_1_4usb_raty_wys24h.html

z tego co widze to raczej kwota nie dla Ciebie ...

ale oba monitory posiadaja wyjscie HDMI i w zestawie kabel HDMI-HDMI wiec bez problemu podlaczysz xboxa z HDMI :))

mysle ze w moim przypadku bedzie to dobry zakup ;)

6. froggers

froggers Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. Dante

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

luz dzięki za odpowiedzi ale nurtuje mnie następujące pytanie w specyfikacji technicznej tych monitorów proporcje ekranu wynoszą 16:10, a przecież prawidłowa panorama to 16:9, czy to się czymś różni? może jakość obrazu jest gorsza?

8. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

niby obraz bedzie zniekształcony (czyt. rozciągnięty) lecz nie powinno to przeszkadzać

patrz filmik youtube http://pl.youtube.com/watch?v=7fQFRVDjYb0

jak widać śmiga na monitorku i gra się mi bardzo dobrze ;))

więc nie powinno być problemów

pozdr.

9. ferro_23

ferro_23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  10. Dante

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ok dzięki za info i nie pozostaje mi nic innego jak zbierać hajs na któryś monitorek bo tv są za drogie i w sumie nie oglądam telewizji, a sprzęt będzie mi służył tylko do grania zamykam temat.

11. kubaqwe35

kubaqwe35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  12. Virgilio

Virgilio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Przemyśl
    A ja dodam ze lepiej sobie kup monitor razem z glosnikami (wbudowanymi) i z wejsciem HDMI. Po 1 nie bedziesz musial kombinowac zz glosnikami a po 2 HDMI to HDMI :p Osobiscie polecam monitory HP. Sam uzywam HPw2207h uzywam go juz 3 rok. 0 martwych pikseli kontrast naprawde dobry tak samo jak katy widzenia. DO tego takie pierdólki jak np dostosowanie obrazu do tekstu gamingu czy filmow (tutaj wystepuje dynamiczny kontrast). Cena tez nawet niezla (mozna wyrwać za 400zl)

Wczytywanie...

Poleć forum