1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaki monitor kupic pod xboxa pc

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez ahdianek, Marzec 18, 2012.

1. ahdianek

ahdianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Internet
    cześć jaki monitor kupic do xbox ps3 pc pod konsole do filmów też najlepiej jakby był z tunerem tv co o tym sądzicie?
    LG 3D CINEMA LED 23'' DM2350D-PZ TUNER TV +OKULARY (2197033196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    i wgl czym różni się led od lcd bo słyszałem że led jest lepszy ładniejsze kolory i wgl.
    ps. monitor nie musi być z 3d ale może

2. Lotnik421 Xbox One

3. mr.maykel

mr.maykel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja ci radze kupić lg z lini flatron 21,5 cala ja mam takiego i jestem naprawdę zadowolony mały ale jest naprawdę zadowolony :) i małym kosztem bo tylko 900 zł
    pozdro:)

4. mr.maykel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to jest LG FLATRON M2280D led TV 21,5 cala

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    za tyle kasy nie lepiej kupić tv? uwierz ,że lepiej się gra na 32/42 calach niż na monitorze, dla filmów nie monitor nie za bardzo

6. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Ja równiez odradzam Zakup sobie lepiej LG 32lk430 tani full hd zyta z dysky filmy dvb-t i wogóle fajny telewizorek !

7. KLAIN

KLAIN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zamość (okolice)
    zalezy do czego najczesciej bedzie uzywany , do kompa 32" troche za duzo i tu osobiscie wybral bym raczej 24-27".jednak jesli bedziesz najczesciej gral na konsoli i ogladal filmy lub grasz na pc padem i nie musisz siedziec blisko to najlepiej tv 32" cenowo bedzie niezadrogi a do gier i filmow dobry.LCD i LED to wsumie ta sama technologia, roznica jest tylko w podswietlaniu i LED dzieki temu maja nieco lepsza jakosc obrazu i sa oszczedne.matryce sa takie same choc producenci sztucznie probuja wcisnac ze to zupelnie inna technologia i jakosc.

8. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    do tv czy lapka/pc można też podłączyć ale najlepsze rozwiązanie do pc monitor do konsoli tv, zabawa w przełaczanie w zależności jaki chcesz używać sprzęt z czasem jest męcząca

9. mr.maykel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jest fakt .Żadem monitor nie odzwierciedli ci gry na dużym tv 40/42 cale:)a jak jest jeszcze 3D to ogólnie jest fajnie

Wczytywanie...

Poleć forum