1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki monitor kupić ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukaszx360, Marzec 4, 2014.

1. lukaszx360

lukaszx360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, chcę sobie sprawić nowy monitor bo na 19 cal i jeszcze nie HD to mi się odechciewa :p Monitor ma mieć 24 cal , taki do 650 max :p Na allegro jest tego dużo i te 5ms nie wiem o co z tym chodzi . Lepiej jak jest miej czy więcej ? O to moich pare propozycji , i możecie się podzielić własnymi sprzętami . Mam nadzieję że ktoś pomoże :p Pozdro

Monitor 24'' Samsung S24C570HL LED FullHD 5ms HDMI (3994871904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Monitor 24'' IIYAMA ProLite E2480HS LED 2ms HDMI (4000092404) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Samsung 24" LED S24B300HS
    Monitor 24'' ACER V243HLDOBMD FullHD LED 5ms DVI (4014446599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

EDIT:

I jeszcze takie pytanko Jaki rodzaj matrycy najlepiej LED czy może inna bo ja myślałem nad LEDem

Edytuj swoje posty, nie pisz jeden pod drugim - nast razem polecą pkt. - #Jabar

Wczytywanie...

Poleć forum