1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaki monitor lcd do xbox'a 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez chnibi, Czerwiec 15, 2008.

1. chnibi

chnibi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam chce kupic monitor lcd do xO i nie wiem jaki wybrac zastanawuiam sie nad tymi
    http://allegro.pl/item376007952_nowy_gateway_2485w_gw36_fv_dla_wymagajacych_.html

http://allegro.pl/item377782006_monitor_lcd_iiyama_b2403ws_b1_full_hd_tanio_.html

macie ktorys z nich??albo moze polecacie jakis inny tak do 1800 zl

i jeszce jedno podobno grafa na 720p jest lepsza niz na 1080i tak sie zastanawiam czy na tych monitorach pojdzie 1080p?? bo to jest najlepsza rozdziałka. wogole teraz mam mentlik w glowie bo nie wiem czy brac hd ready czy full hd czy jest duza roznica pomiedzy hd ready a full hd?? bo dla mnie full hd jest lepsze bo ma wieksza rozdzialke ale jaka jest prawda?? z gory dzieki za odp

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Odp: jaki monitor lcd do xbox'a 360

Pisze jak byk ze sa w FullHD...wszystke panoramy 24" sa w 1080p.
    Jak juz ladowac kase w duza panoramke to tylko taka 24" i tylko z wyjsciem HDMI.
    Sam mam od roku 22" IIyame i jestem b. zadowolony-srodze kopie **** analogicznym cenowo Samsungom.

4. chnibi

chnibi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

hehe wiem ze sa full hd ale gdzies czytalem ze nie warto ladowac kasy w full hd bo niby na hd ready to samo a nawet lepiej

misiek8 dzieki pewno kupie iiyame ale poczekam moze ktos jeszcae sie wypowie:p

5. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Sam tez myslalem do niedawna,ze jak FullHD na TV to tylko do 40".Moj znajomy pracuje w sklepie RTV i pokazal mi obok siebie 2 Samsungi 37"-jeden w 720p drugi w 1080p-z takimi samymi ustawieniami kolorow itp. I naprawde jest roznica na korzysc 1080p.
    A co do monitora-bedziez uzywal go tez do PC,tak?!Jest duzo filmow,chocby na p2mforum w HD i ogladanie ich na 24" Full HD naprawde ma duzy sens.
    I opcja "pivota",pisze teraz prace licencjacka i oddalbym wszytsko zeby teraz to miec:)
    P.S.Ta IIyama z allegro pewnie bedzie miec jakis uszkodzony pixel za ta cene,Gateway sie nie zrazaj-marna firma Imo.

6. mateusz_gosc

mateusz_gosc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

w tym temacie na ostatniej stronie są fotki mojego monitorka 22" HP w2207h z HDMI + xbox
    http://x360iso.org/index.php?topic=252.75

jakość wymiata ... gra się przyjemnie :)
    kupisz już go za 950zł ( ja dałem 1000zł)

a większą wersję 24" czyli HP w2408h kupisz już za 1200 zł :) naprawdę warto.

pozdr.

7. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Polecam Samsumga 2232bW 22' Sam się do niego przymierzam. Nie ładuj się w 24' bo nie warto. Ilość gier obsługujących fullHD można pokazać na palcach jednej ręki.

8. misiek8

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:

Tylko,ze roznica w cenie miedzy 22" a 24" nie jest kolosalna.
    I jesli masz zamiar korzystac z niego rowniez do PC to wtedy zakup wiekszej matrycy nabiera sensu.
    Tyle ze jakosc DVDrip-ow na 24" bedzie mocno dyskusyjna-juz na 22" bywa z tym roznie.

9. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

co do tych rozdzielczości 720p a 1080p jest ogromna różnica ale w filmach itd. Na konsolach, które posiadają gry w większości obsługujące tylko 720p to na ekranie fullhd obraz będzie jakby rozciągnięty, a co dopiero mówić o grach typu halo3 lub cod4 gdzie rozdzielczość to 630p...

10. chnibi

chnibi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

wten monitor iiyamy to tylko tak podalem bo taka 24 chce kupic ale ze stronki iiyamy:D a monitora bede urzywal tez do kompa wiec dzieki za rowianie watpliwosci biore iiyame i koniec gadania wiele osob chwalilo ten monitor a teraz rozwiałem swoje watpliwosci:D dziekuje misiek8 za pomoc

11. kubaqwe35

kubaqwe35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki

Wczytywanie...

Poleć forum