1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki monitor lub TV pod xboxa 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Slawek Słowik, Styczeń 22, 2015.

1. Slawek Słowik

Slawek Słowik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam co będzie lepszym zakupem TV 22 cale czy jakiś monitor 23 cale a drugie pytanie to z matrycą IPS lepiej czy PLS oczywiście xbox 360 elite jasper na złączu HDMI. I jeszcze kolejne pytanie grałem podczas gry wyłaczał sie obraz poruszałem kablem HDMI koło telewizora i znowu wracał czy jest to wina uszkodzonego kabla na menu ruszałem kablem mocno specjalnie sprawdzić i nic nie zanikało . Proszę o odpowiedzi na monitor lub TV wydam max 530 zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Tv 22 cale to nie tv, poza tym odpowiedź jest jasna - monitor (mniejszy imput lag), albo kabel albo port w tv.

4. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    chyba monitor tez bym polecał z wyjściem audio i wejściem HDMI. Z telewizorami jest tak że za cholerę nie można się dowiedzieć jaki jest ten lag dopóki sobie sam go nie zmierzysz własnym specjalizowanym urządzeniem. Ja wziąłem pierwszy z brzegu Samsung Syncmaster 245B i proszę, 7,5ms :) według informacji w necie, akurat po VGA ale trudno, dużo lepiej niż lag na TV 120ms. A w sklepach: jest Pan pierwszy co pyta itp. itd., a tryb gry to często 30ms

5. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Co za farmazon.

Wczytywanie...

Poleć forum