1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki monitor najlepszy do x-box i jak podłączyć głośniki Logitech X-540 z konsola

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krzysztof Nalewajski, Sierpień 12, 2011.

1. Krzysztof Nalewajski

Krzysztof Nalewajski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam może już były takie tematy ale jakoś ich nie znalazłem. chodzi mi wiec o to ze chce sobie kupić konsole z monitorem już coś lepszego a nie jakiś syf. Trochę poszukałem w necie i można podłączyć monitor pod złącza hdmi tylko nie wiem za bardzo jaki monitor będzie najlepszy tak okolu 22c jakiś dobry coś z samsung sony itp. I zęby mógł być ewentualnie jako telewizor z tunerem.Teraz pkt 2, wiem ze można podłączyć głośniki pod tuner i tuner do xbox czy jakoś tak. Wiec jak by ktoś mógł mi podać konkretne modele i jak to zrobić byłbym bardzo wdzięczny bo jestem laikiem w tych sprawach a nie chce wydawać pieniędzy w ciemno

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Kup telewizor 32" masz jako TV, do konsoli oraz jako monitor do kompa wszystko razem podłączysz i grasz na najwygodniejszym ekranie. Cena około 1200 zł. Jeśli cena jest dla ciebie zbyt duża to poleciłbym ci jakiś monitor iiyama, nie wiem tylko czy są z tunerem musiałbyś sprawdzić.

4. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Nie chce się szukać nie ? lubię nagradzać takich

http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-...i-stereo-5-1-do-konsoli-xbox-360-a-10302.html
    http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jaki-kupic-monitor-do-konsoli-xbox-360-temat-ogolny-11652.html

Wczytywanie...

Poleć forum