1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki monitor wybrać ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez DuelosXX, Listopad 29, 2014.

1. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa
    Witam!
    Chciałbym zakupić monitor, taki aby do niego podłączyć Xboxa 360 i PC.

Mam na oku takie coś: BenQ GL2460HM - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Czy ten monitorek będzie dobry ?

Możecie również polecić coś od siebie, chciałbym coś w przedziale 500-700 zł, tak 24-27 cali , ew 22 cale :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1121
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    UWAGA:
    W tym wątku zadajemy pytania odnośnie monitorów pod konsole.
    Był podklejony temat tego typu ,ale ostatni post był z 02.2008 ..więc z deczka nieaktualny.

Wątek podklejam.

Nie spamujemy :D

4. Hardkooro

Hardkooro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    Siemanko
    Mam do Was pytanie odnośnie monitora Monitor LG 25UM65-P. Czy warto zaopatrzyć się w taki monitor? Z tego co wyczytałem, ma duże kąty widzenia, czas reakcji 5 ms, ma dużo złączy (1 analogowe, 1 cyfrowe i 2 hdmi) i kontrast 1000:1. Monitor będzie służył mi do grania, zarówno na Xboxie 360 (za niedługo One) jak i na PC do pracy czy również grania. Niżej podaję również link do tego monitora, abyście mogli dokładniej zapoznać się z jego specyfikacją. Z góry dziękuję za pomoc :)

Monitor LG 25UM65-P, Monitory LED - Media Markt

Pozdrawiam!

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie sądzę by xbox dobrze skalował obraz do takiej proporcji. Do pc nada się dobrze.

6. Artoox253

Artoox253 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sanok
    Witam, piszę z pytaniem, a właściwie z prośbą, o pomoc w wybraniu jednego z tych monitorów, które zlinkuję niżej. Zależy mi głownie na grach typu Battlefield 3, Halo, Titanfall itp., chodzi głownie o shootery, aczkolwiek nie tylko :) Znalazłem tutaj 2 monitory w dosyć niskiej cenie i chciałbym abyście mi pomogli wybrać. Co o nich myślicie, a może znacie jakieś inne lepsze monitory w podobnej cenie, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w tym wyborze :) tutaj podam ich adres strony:
    Amazon.com: BenQ RL2240HE 21.5-Inch 1080P 1ms VGA/HDMI LED-Lit Monitor: Computers & Accessories
    http://www.amazon.com/ASUS-VS239H-P...814011_1_5?s=pc&ie=UTF8&qid=1419275808&sr=1-5

7. PendziorixPL

PendziorixPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam Samsunga 24 cale s24b300 oczywiście posiada hdmi, bardzo przyjemnie się na nim gra :) Pozdrawiam.

8. malymakar

malymakar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W ostatnich dniach kupiłem sobie monitor właśnie pod xboxa, długo szukałem i wkońcu wziąłem BenQ GW2265HM i jestem mega zadowolony. HDMI, Full HD, 22 cale, kąty widzenia 178 stopni (pion/poziom), czego chcieć więcej. :)

9. emerald

emerald Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tylko dziewczyny :D też się pochwalę a co mi tak. Mój monitor był ten taki z dużą *upą czyli tym tyłem, już mi się znudził i postanowiłem jakiś sobie nowy sprawić. Tak się zastanowiłem czy to ja siedzę więcej na stacjonarnym kompie czy na laptopie. W sumie mi wyszło, że na laptopie to tak nie byłem skory do kupienia nowego monitora. Wracam do domu z siłowni, widzę na śmietniku monitor płaski - zabrałem go i u mnie działał :D

10. Lucafabbro

Lucafabbro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. keicaM85

keicaM85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Kombinujesz tym konwerterem! A przecież są kable dla xboxa z VGA podłączane pod to płaskie wyjście AUDIO/VIDEO w xboxie.
    Nie wazne które rozwiązanie wybierzesz, to obraz nie będzie bardzo dobry przez VGA.

12. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Przez vga obraz jest bardzo dobry i spokojnie uzyskasz FHD. Różnica między vga a hdmi/ dvi to taka że w cyfrowych masz dodatkowe ustawienia czerni i trochę ostrzejszy obraz. Na vga obraz jest taki jak by miękki . Sam z ciekawości ostatnio sprawdziłem różnice na swoim monitorze i różnica marginalna. Znowu na tv różnica już bardziej widoczna i obraz z kompa lepiej wygląda przez vga jak hdmi

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

13. rathaniel

rathaniel Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    53
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubartów
    Przy krótkim kablu VGA strata jakości (ostrość i przekłamania kolorów) są niezauważalne. Rozdzielczość również ma znaczenie ,ale poniżej 1650x1050 straty również są marginalne. To tak dla potomnych, a wy na przyszłość patrzcie na daty postów, do których odnosicie się :)

14. mike2220

mike2220 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hejka wszystkim. Planuje zakup monitora pod konsole Xbox 360 (ale też pod przyszłe ps4&Xbox one) mój budżet to 1200zł. Monitor ma służyć tylko i wyłącznie do grania. Upatrzyłem w tej cenie 2 monitory Samsunga S27D590CS oraz LS32F351FUUXEN. Moje kryteria to niski imput lag, brak smażenia, bardzo dobra jakość obrazu. Jeżeli ma ktoś do zaproponowania jakiś dobry monitor to śmiało pisać choć przejrzałem chyba wszystkie w tej cenie i padło na te 2 modele. Mam jeszcze jedne pytanie, posiadam słuchawki mini jack 3.5 (gram tylko i wyłącznie na słuchawkach) czy będzie dźwięk z gry jeśli podłącze je pod monitor nie posiadający wbudowanych głośników? Jeśli nie co zrobić, żeby był (co i jak podłączyć).

Wczytywanie...

Poleć forum