1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki może być Fallout 4?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mohaa90, Luty 23, 2012.

1. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    Witam,
    Znalazłem dziś bardzo fajny artykuł na nt. spekulacji o czwartej części serii Fallout i chciałbym się nim podzielić,
    ewentualnie zobaczyć wasze "spekulacje" na ten temat.

Źródło: Jaki może być Fallout 4?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Od kolejnej części Fallouta oczekuje jednej rzeczy. Nie ważne co, ważne żeby działo się na terenach znanych z Fallout 1,2 ewentualnie Tactics. Najchętniej zobaczyłbym już rozwinięte i cywilizowane strony. Kryptopolis, Hub. Chciałbym też zobaczyć terytoria znane z Tactics a już na pewno kryptę 0 i naprawdę rozbudowaną, potężną sieć bunkrów Bractwa Stali. Osobiście uważam, że to zmarnowany potencjał ostatnich części. Bractwo jest potężną organizacją która powinna mieć coś do powiedzenia, a ostatecznie zrobili z nich cipy które siedzą w bunkrach panicznie trzymając palec na przycisku autodestrukcji.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeżeli 4 będzie taka sama jak trójka to już nigdy nie zagram w żadnego fallouta

5. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Osobiscie widzialbym Fallouta bardziej jako TPP niz FPP. Np w stylu Red Dead Redemption, oczywiscie z dodanymi wszystkimi elementami RPG (wplyw na dialogi, perki itd). Niestety, jak dlugo licencja bedzie w rekach Bethesda, tak dlugo Fallout bedzie "tylko" postapokaliptycznym TESem.

6. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Sama oprawa graficzna i mechanika (poza VATS) nie są aż tak tragiczne... system rozwoju postaci praktycznie identyczny jak w standardowym falloucie, zaś system awansu w oparciu o perki sprawował się znakomicie. To co kuleje najbardziej to fabularny główny wątek, zarówno w Fallout 3 (woda?!?) jak i New Vegas (armia robotów?!?). Co do klimatu, to w New Vegas uratowało ich zastosowanie ścieżki dzwiękowej z 1 i 2. Gdyby nie to, rzuciłbym tą grę mniej więcej w połowie wątku głównego.

Co do Fallout 4, to także oczekiwałbym powrotu do New California Republic, odwiedził Vault 13, czy też zobaczył jak rozwinęło się choćby San Francisco. Chociaż z chęcią zwiedziłbym też przestrzenie do tej pory nie odsłonione w żadnej z serii.

7. php_symfony2

php_symfony2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Popieram jednego z przedmówców. Jestem ogromy fanem Fallouta 2 i ucieszyłbym się bardzo jak bym mógł odwiedzić The Den, Vault City czy moje ulubione New Reno :)

8. salomonik

salomonik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja wolałbym zobaczyć nowego fallouta już na nextgenach:]

9. Szym0n

Szym0n Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja mam wizję dotyczącą czasu akcji i ogólnie realiów.

Fallout 4: The Beginning

Akcja gry zaczyna się kilka dni przed spadnięciem bomb. Zawsze podobało mi się uniwersum Fallouta - to połączenie lat 40-50 z nowoczesną technologią ale nie miałem okazji zobaczyć tego w ruchu. W prologu nasz bohater normalnie jadłby sobie śniadanie z rodzinką, jeździłby sobie autkiem do pracy aż do nastania apokalipsy. Wyobrażam sobie las grzybków atomowych w oddali (bohater byłby akurat poza miastem, wyjazd służbowy czy coś, rodzina oczywiście została w mieście), pierwsze questy polegające na znalezieniu jedzenia, picia potem jakiejś broni. Niedobitki ludzi walczących o życie, szukających swoich rodzin. Wprowadziłbym pojazdy. A reszta to już po prostu Folałt, ruiny, mutki, szpony śmierci itd. Oczywiście brak tu Bractwa Stali ale można ich zastąpić wojskiem.

10. maciejzklepar

maciejzklepar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Klepary, okolice Bydgoszczy
    Jak dla mnie 3 i NW to były gierki w pydę :) Tyle godzin poświęconych na grę, częste zaczynanie od początku żeby inaczej stworzyć postać i tak dalej :) Klimat świetny, duża grywalność i coś trochę oryginalnego :) A co do skiryma czy jak to się pisze :p Bardzo mnie zawiodła ta gra :( Na początku zachwyt cuda wianki a potem odkryłem straszą monotonność, wchodzę zabijam, zbieram, sprzedaje, i tak w kółko :)

Wracając do fallouta to mam nadzieje że 4 rozwali łeb :) Może w fabule kolejne starcia enklawy z bractwem :) Musi być taki dobry żeby powstrzymał mnie przed wyjściem na bronka :)

Wczytywanie...

Poleć forum