1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki najlepszy dysk do RGH?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamilolos123, Marzec 20, 2013.

1. kamilolos123

kamilolos123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Jestem tu nowy więc mam nadzieję, że nikt mnie nie zlinczuje. Świeżak ze mnie jeżeli chodzi o świat XBOX 360 i zapewne nieraz tu wrócę.
    Niedługo zakupię konsolę Slim 4 GB wraz z wgranym RGH. Wiadomo, że na 4 GB nie pogram więc jestem zmuszony do zakupu dysku.
    Wygodniej dla mnie jest kupno dysku zewnętrznego niż wewnętrznego. Wystarczy, że jeżeli będę chciał wgrać nową gre to wystarczy odpiąć takowy dysk od ixa, podpiąć do PC, wgrać grę a potem z powrotem do ixa i tak w kółko.
    Przy dysku wewnętrznym miałbym sporo roboty z wgrywaniem na niego gier a co do ceny oby rodzajów dysku tańsze wydają się być zewnętrzne. I teraz moje pytania:

-Jest jakaś różnica między tymi dyskami czy to tylko kwestia gustu? Chodzi tu o płynność podczas gry i inne czynniki.
    -320 GB to wystarczająco dużo/mało ?
    -Firma dysku ma jakieś znaczenie czy można kupić jeden z tych tańszych żeby zaoszczędzić kasę? Widziałem 320 GB nowy dysk za 130 zł bodajże.
    -Pytanko nie na temat. Jak wygląda sprawa jeżeli chodzi o ładowanie pada do ixa? Trzeba kupować jakieś akumulatorki czy normalne baterie w sklepie?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    co do dysku to kwestia indywidualna , ja posiadam zewnętrzny 500 gb (jeden z tańszych) i nie mam z nim problemu , a 320 gb powinno ci wystarczyć na taką pojemność wrzucisz ok 40 gier,a co do pada to najlepiej akumulatorki kupić i sobie ładować w domu ale to też kwestia indywidualna:wink:

1 osoba to lubi.
  4. kamilolos123

kamilolos123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dziękuję za odpowiedź. Jest też opcja, że kumpel pożyczy mi swój nieużywany dysk z kompa bodajże 180 GB ale czytalem ze taki dysk potrzebuje dodatkowego zasilania. I jak to wygląda? Trzeba coś lutować czy jest jakiś kabelek od zasilacza który umożliwi bezproblemowe podpięcie? No i czy podpina sie go do płyty zwykłym kablem SATA jak do kompa? Nie znam się kompletnie na tym... :p

Wczytywanie...

Poleć forum