1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki najlepszy kontroler SATA? Pomoc w wyborze do PC.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stivitv, Październik 9, 2011.

1. stivitv

stivitv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jaki najlepszy kontroler SATA? Pomoc w wyborze X360-PC

Witam. Panowie mam starego PC i chciałbym do niego dokupić kontroler SATA. Jaki najlepiej kupić? Musi być jakiś konkretny chipset czy jest to obojętne? Znalazłem coś takiego ale bardzo proszę znawców o podanie mi jak najlepszego wyboru. Oczywiście kontroler będzie służył do podłączenia napędu Xboxa :).

1. Niby super ładnie ale mi tu śmierdzi naciąganiem i ceną :) (może się mylę)
    Kontroler SATA JMicron JMB363 jak X360USB Pro (1862488873) - Aukcje internetowe Allegro

2. Na chipsecie VIA
    KONTROLER PCI IDE SATA RAID VIA + BIOS FV AK60A (1847213127) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartek049

bartek049 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aktualnie też przymierzam się do kupna kontrolera więc przyłączam się do pytania.

Najlepszy kontroler to na chipsecie via lecz takich nie spotkałem na allegro, ten co podałeś w drugim linku to on nie ma chipsetu via.

Niech ktoś doradzi kto przerabia konsole i niech zapoda linka do jakiegoś dobrego kontrolera.

4. stivitv

stivitv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. bartek049

bartek049 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie sugeruj się zdjęciami w aukcji tylko opisem. Ten kontroler też nie posiada chipsetu via

6. stivitv

stivitv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to czekamy na info od osób się na tym znających bardziej od nas :).

7. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niech ktoś ci doradzi co kupował i wie ,że działa, ogólnie, że tylko via działa to już stary mit, ja np. robię na zwykłym sata z płyty gigabyte gdzie kontroler jest intel i problemu nie ma. Lepiej jak ci ktoś doradzi, ale z tego co się orientuję te droższe są zupełnie nic więcej nie warte, tak samo jak drogie kable hdmi.

8. konsolowy_maniak

konsolowy_maniak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam rowniez intelowski i nie ma zadnych problemow...

9. stivitv

stivitv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja nie mam kontrolera bo mam starego PC więc dajcie jakieś konkrety a nie się wychwalacie jeden z drugim kto co ma :). Model and number please :).

10. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Numer 1 najlepszy, bo dla wszystkich konsol. VIA super dla Phatów, ze Slima nie odczytasz klucza -> pomijam bajerowania przejściówkami USB.

11. ToXiC1964

ToXiC1964 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    ja mam takie pytanie, czy to faktycznie zabezpiecza przed banem gry na live? ponieważ mam x'a 2 lata niecałe i chciał bym go przerobić ale tak aby dało się grac przez live, ponieważ dla mnie live stanowi 90% gry na x'ie, tylko nie wiem od czego zacząć.

12. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To może zacznij od przeszukania forum i nie wpier**** się do czyiś tematów, szkoda, że nie jestem modem, bo za takie doczepki to z miejsca bym dawał bana na miesiąc.

13. stivitv

stivitv Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No i nigdy nie będziesz z takim podejściem do ludzi :). Co Twój post wnosi? Nic. Więc spier**** i idź spać. Czekamy na konkretną odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum