1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki największy dysk do xbox 360 FAT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez plusfon007, Październik 28, 2015.

1. plusfon007

plusfon007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Posiadam xboxa 360 w wersji fat z dyskiem 120gb. Posiadam dysk WD 640gb i wiem jak go przerobić pod xbox 360, mam tylko pytanie czy mój xbox obsłuży dysk 640gb, czy tylko do 250gb??

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A masz pliczek na 640GB ? W oryginale nie ma takich dysków więc i tak będziesz zmuszony wgrać 500tkę. Chyba że go podpinasz pod USB to bez problemu będziesz miał cała pojemność.

4. plusfon007

plusfon007 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Faktycznie widzę pliki do dysku max. 500gb. Nie mam przeróbki RGH, ale te 500gb jako wewnętrzny spokojnie starczy :) Dzięki za szybkie info!

5. kajfux

kajfux Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wsadzaj dysk w kieszeń i podłącz po usb, majowa aktualizacja pozwala w ten sposób, czyli po usb podłączać nawet 2tb, ja tak mam podłączoną 500'tkę i śmiga.

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum