1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaki napęd / aktualizacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kirlen, Lipiec 18, 2013.

1. Kirlen

Kirlen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, posiadam napęd samsunga którego używam do nagrywania kopi zapasowych gier, niestety często nie chcą one działać... problem z odczytem płyty, mimo że np. w tle gra się wczytała. Jestem laikiem, ale słyszałem trochę o ihas, zastanawiam się wiec nad zmiana nagrywarki i nie wiem jaką powinienem wybrać w rozsądnej cenie i tu pytanie do was, będę wdzięczny też za jakieś odnośniki, ponadto zastanawiam się czy po zakupie takiej nagrywarki konieczne jest też jej przerabianie w jakiś sposób czy nie.

By nie zaśmiecać forum, mam też pytanie odnośnie 2 tematu, mianowicie aktualizacji. Od dawna gram na XBL na zapasowych kopiach gier, niestety od jakiegoś czasu, część gier po wymaganej do gry na XBL aktualizacji najzwyczajniej przestaje działać i wyskakuje ten sam błąd co w przypadku problemu przedstawionego powyżej, gdy jednak użyje oryginalnej płyty wszystko jest ok, zastanawiam się więc czy te 2 problemy mogą być ze sobą powiązane?

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Dokładnie tak oba problemy to wina źle nagrane płyty oraz nowych zabezpieczeń i cichej aktualizacji. Co do nagrywarki to allegro i kup już zrobioną z odpowiem burnermaxem.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

4. Kirlen

Kirlen Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam pytanie co do tej cichej aktualizacji, mowa tu o jakiejś konkretnej która psuje mi wszystkie gry, czy aktualizacji do konkretnej gry? która mi nie pozwala jej ponownie odpalić?

wybacz takich pytań, być może troche dziwne dla osoby obeznanej w temacie, dlatego chętnie przyjme jakiś link do tematu z cichą aktualizacja

czy taki napęd mógł by być?
    http://allegro.pl/lite-on-ihas124-19-b-ihas124b-xbox-burner-max-xdg3-i3386130080.html

z tym że w opisie jest taki kluczek:
    "Wysyłane są nagrywarki w wersji 122, 124 lub 524 w zależności od dostępności, wszystki posiadają identyczne parametry jak tytułowa nagrywarka IHAS 124 - 19 B"

a w tutorialach na forum tu wyczytałem, że ma być 124, więc boje się ze to jakaś ściema.

znalazłem jeszcze taką:
    http://allegro.pl/nagrywarka-dvd-rw-lite-on-ihas124-rew-b-xbox-360-i3369527918.html
    z tym że ją musiał bym samemu przerobić, choć wygląda na bardziej pasującą, czekam na opinie.

5. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nagrywarka z pierwszego linku ok kupuj nie ma różnicy w nich, co do aktualizacji to pewien plik jest zmieniony tablica zabezpieczeń i niektóre gry przestają działać. Jeśli taką grę nagrać na nowo przez ihasa będzie Tobie działać bez problemu. Najpierw grę przepuścić przez abgx następnie imgburn, i grasz.....

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum