1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jaki napęd?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez andro1989, Grudzień 25, 2008.

1. andro1989

andro1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Planuje zakup xboxa 360 wersja premium 60gb i mam do was pytanie bo na pewno znacie się lepiej ode mnie ;) z tego co się już orientowałem to xbox 360 posiada różne napędy: BENQ, SAMSUNG, HITAHI lub LITEON. Moje pytanie brzmi następująco: Jak będę kupował xboxa to najlepiej z jakim napędem i czy na pudełku będzie napisane jaki napęd posiada mój xbox? I czy cena przeróbki ma znaczenie co do napędu. bo z tego co czytałem to na LITEONA jest chyba droższa albo jeszcze da rady przerobić? Dzięki z góry za wypowiedzi ;] POZDRAWIAM ;]

2. Lotnik421 Xbox One

3. luk1210

luk1210 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kupuj nowa z liteonem teraz przerobka kosztuje tyle samo prawie :)

4. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Liteon jest najlepszym teraz wyborem.

5. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Teraz wyszedł Xtreme 1.5 tak więc czy Liteon czy inny nie będzie różnicy w cene flashu. Zresztą i tak on siedzi w każdym nowym ,,pudle'' ;)

6. andro1989

andro1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a sory ze tak zapytam :p co to jest ten iXtreme 1.5 bo nie wiem :D wiem ze to pewnie was smieszy ale chcialbym zeby mi to ktos tak na chlopski rozum wytlumaczyl ;)

7. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jest to nazwa zmodyfikowanego firmware (oprogramowania) czytnika DVD tak aby omijać wszelkie zabezpieczenia i móc uruchamiać na konsoli pirackie kopie gier.

Wczytywanie...

Poleć forum