Jaki pad do battlefielda wybrać.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dawid0s

Świeżak
Świeżak
Witam , chciałbym się dowiedzieć jaki pad do battlefielda mam wybrać (na ten cel mam 200zł) przewodowy czy bezprzewodowy i czy korzystał ktos z padów z rególowaną siłą oporu analogów? Proszę o odpowiedź , z góry dzięki.
 

warone

Banned
Użytkownik
Nie jestem specjalista ale na zwykym padzie dobrze sie gra , gralem tez na onza razer ale nie byl dla mnie wygodny.

Ps: Kablowy ma szybsza reakcje
 

bartek25

Użytkownik
Użytkownik
Bezprzewodowy z dołączanym kablem kup, i po problemie.
 

dawid0s

Świeżak
Świeżak
Mam 2 bezprzewodowe , ale mam problem z nacelowaniem analogiem na przeciwnika . Jak ruszę troche analogiem to przeskakuje zbyt daleko ;/
 

bartek25

Użytkownik
Użytkownik
Myszka + klawiatura? Tylko wtedy chyba w dwustu złotych się nie zmieścisz.
 

Enz0

Użytkownik
Użytkownik
Rudziowy sobie kup. Boze skad wy takie pytania bierzecie. Pierwszy lepszy pad, troche pocwiczyc i w porzadku ...
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Myszka + klawiatura? Tylko wtedy chyba w dwustu złotych się nie zmieścisz.
wtedy lepiej grać na kompie. konsola to konsola, gra się na padach i tyle, klawkę zostawmy komputerom.
na zwykłym bezprzewodowym padzie gra się na tyle dobrze że nie potrzeba żadnych dodatków, chwilę grałem na razer Onza i podkręcenie analogów jest dobre jeśli jest się profesjonalistą.
ustawiasz sensivity np. na 8/10, dajesz maxymalny opór gałki i do każdej brodni zwiększasz lub zmniejszasz opór co daje w miarę niezły efekt ale trzeba być chyba zawodowcem żeby umieć naprawdę dobrze to wykorzystać.
jak na moje umiejętności to jest to zbędny bajer a na zwykłym padzie gra się naprawdę dobrze.
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jaki pad do battlefielda wybrać.

No to naprawdę masz wielki problem i tyle padow do wyboru :-D

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom