1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki pad do xbox 360 razer onza?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Zenek Wichura, Luty 23, 2013.

1. Zenek Wichura

Zenek Wichura Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Police
    Witam !

Ne wiem jakiego teraz pada kupic do mojego sprzetu. Myslalem nad razer onza ale czytalem ze jest nietrwaly i szybko sie psuje. Jakie wy macie zdanie na ten temat?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    oryginalny bądź jak masz siano i nie przeszkadza Ci kabel to MLG PRO CIRCUIT CONTROLLER FOR XBOX 360

4. dragon12

dragon12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jest to opcja na bogato , bo faktycznie jest mniej trwały. Mojemu dobremu kumplowi rozwalił się analog i przycisk RB bodajże - oddał na gwarancje. Dostał nowy.

Ja bym na Twoim miejscu kupił oryginalny pad od xbox z jakiejś limitowanej edycji ;p

5. Zenek Wichura

Zenek Wichura Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Police
    A sa jakies inne pady z dodatkowymi guzikami bo tak sie sklada ze na tym mi najbardziej zalezy. wie ktos?

Wczytywanie...

Poleć forum