1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki pad w zestawie - może się komuś przyda...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jack_redrum, Styczeń 15, 2016.

1. jack_redrum

jack_redrum Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Pokrótce opiszę swoją historię z padem do xone. Na początku grudnia kupiłem w rtv-euro-agd zestaw z fifą 16 i Tomb Raiderem oraz "starym" padem (bez mini-jacka). Po jakimś czasie przypadkiem natrafiłem na info, że akurat w tym zestawie powinien być ten nowszy model pada, do którego można podłączyć dowolne słuchawki. Napisałem w tej sprawie do sklepu i... po 2 tygodniach przyszła odpowiedź, że należy mi się nowy pad :D

Opłaca się upomnieć o swoje ;)

krzys1190 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. ArassPL

ArassPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    wow. Ja kupowałem X1 również w euro ale bundla z Fifą 16. W innych krajach europejskich był on z nowym padem, a w Polsce ... Rozumiem, że pisałeś do sklepu euro. Również spróbuję. Dzięki.

4. jack_redrum

jack_redrum Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Tak, napisałem na adres sklep@euro.com.pl, opisałem w skrócie całą historię i dołączyłem skan paragonu. Powodzenia !

Wczytywanie...

Poleć forum