Jaki pad

<LOLO>

Banned
Witam. Mam pytanie co do padów . Czy można kupić gdzieś nieorginalnego pada do Xboxa i czy będzie działać. Interesuje mnie to bo nie mam kasy na orginalnego a podróby są tanie .
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Powinien działać ale nie ma sensu czegoś takiego brać. Jakość wykonania jest żenująca jak i jego funkcjonowanie. Lepiej poszukać na allegro jakiegoś używanego pada ale oryginalnego albo nawet nówkę bundle ( w foli a nie w blistrze)
ORYGINALNY PAD BIAŁY BEZPRZEWODOWY XBOX 360 WI-FI (1169943746) - Aukcje internetowe Allegro
Orginalne 2 pady Xbox 360 bezprzewodowe (1166385642) - Aukcje internetowe Allegro
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno możesz kupić i na pewno będzie działać ale jak długo ? tego nie wie nikt. Raczej krócej niż oryginał. Więc gdy padnie będzie musiał kupić drugi. Co tanie to drogie.
Dozbieraj lepiej do oryginała a wydatek na pewno się opłaci. Ewentualnie poszukaj i kup używanego.
 

<LOLO>

Banned
Tak ale będę grał z bratem na podróbie max raz w tygodniu bo nie mam czasu codziennie. A czy sprawdzał ktoś czy działają pady ? I gdzie można kupić takiego ?
 

Litz

Użytkownik
Użytkownik
Owszem dzialaja, ale sa strasznie slabe (procz Big Bena) szybko sie psuja wiec lepiej kup uzywanego
 

damian4991

Użytkownik
Użytkownik
ja sam mam podrobe kupiona w szweckim sklepie gamestop i dziala bez zarzutow
 

doninik127

Świeżak
Świeżak
Szkoda że już nie moża "dostać" od microsofta darmowego :)
 

<LOLO>

Banned
Mam jeszcze jedno pytanie czy nie będzie problemów z podłączeniem takiego pada
 

Litz

Użytkownik
Użytkownik
Nie powinno byc zadnych problemow ŁD
 

XMietek

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam pytanie czy jako drugi pad polecacie bezprzewodowy czy przewodowy?
 

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Ja odradzam kupna pada przewodowego z wlasnego doswiadczenia.Kupilem rok temu pada przewodowego za 59zl firmy mad catz,oczywiscie byl uzywany,podzialal dosyc krotko,kabel sie z***** od owijania przewodu wokól niego.Chcialem go naprawic i do konca go zepsulem,teraz zakupilem pada oryginalnego,bezprzewodowego uzywanego za 72zl na allegro z przesylka,teraz nie ma problemu z kablem ktory sie platal pod nogami.Polecam pada bezprzewodowego,zaoszczedzisz kasy na nastepnego,ja tak zrobilem za drugim razem i teraz gramy z kolegami bez zadnego problemu.Doloz kasy i kup cos porzadnego,ja zrobilem blad i musialem kupic nastepnego.Pozdro
 

swisteek

Banned
a ja mam pytanie czy jako drugi pad polecacie bezprzewodowy czy przewodowy?
Jak Cię stać na kupywanie baterii, to bezprzewodowy.
A jak chcesz mieć ograniczoną przezstrzeń poprzez kabel, to przewodowy. ;D
 

Radzio-

Banned
nie ma sensu kupywać podróby, bo za niedługo Ci się rozwali a oryginalny jest solidny i długo pograsz
 

wawrzyn18

Banned
Pad od Ps2 np. z przejściówką. Ale jest też sporo fajnych do xbox'a robione nie przez microsoft i są naprawdę nice. Widziałem gdzieś właśnie taki czarny cały i analogi na w jednym rzędzie podobnie do pada od ps a kształt od x'a :D Bardzo ładny i niestety drogi był:(
 

Mr.Zbychu

Świeżak
Świeżak
Jak Cię stać na kupywanie baterii, to bezprzewodowy.
Można zawsze kupić akumulatorki :p

Ja polecam bezprzewodowy siadasz sobie gdzie chcesz i kabel się nie plącze pod nogami...
 

sebastianzola

Banned
Użytkownik
dokladnie jak pad to oryginalny. w podrobkach slabe jest wykonanie. w moim pzypadku jak posiadalem xboxa 1 to kupilem pada(myslalem ze oryginalny) co sie okazalo lewy analog krecil mi w lewo trigery slabo chodzily a kabel to doslownie MADE IN CHINA pare zgiec i sie kruszyl. dlatego podrobek odradzam
 

swisteek

Banned
.Ale jest też sporo fajnych do xbox'a robione nie przez microsoft i są naprawdę nice. Widziałem gdzieś właśnie taki czarny cały i analogi na w jednym rzędzie podobnie do pada od ps a kształt od x'a :D Bardzo ładny i niestety drogi był:(
Myśle, że posiadaczom Xboxa trudno będzie dostosowac się do analogów w jednym rzędzie.
Więc nie polecam takiego Pad'a.
 

Kris304

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej jest kupić oryginalnego bezprzewodowego bo jest najsolidniejszy i nie ma kabla. A do tego dokupić Play & Charg kit i nie trzeba kupować co jakiś czas baterii:)
 

Exhard

Świeżak
Świeżak
Witam mam takie pytanie właśnie też chcę sobie kupić pada patrze na oferty na allegro tylko nie wiem czy te pady co oferują za 85-100 zł są oryginalne jak byłem raz w sklepie to widziałem za 150+ dlatego nie wiem czy kupić taki za 80zł czy to tylko jakaś ściema, że oryginalny. Przykład:
100% ORYINALNY, NOWY MICROSOFT PAD DO XBOX 360 (1159226171) - Aukcje internetowe Allegro
ORYGINALNY NOWY PAD BEZPRZEWODOW BIAŁY X360 SKLEP (1160290587) - Aukcje internetowe Allegro
jest niby napisane 100% oryginalny ale czy to prawda?
 

zooooounk31

Banned
kabel sie z***** od owijania przewodu wokól niego.
Bo kabla sie nie zawija, chyba ze jest odpowiedni zwijak na urzadzeniu. jesli bedziesz chcial zwinac jakis kabel (np. ładowarke od koma) to daj ze dwa centymetry luzu przy pierwszym zakreceniu przewodu - jak tego nie zrobisz to zawsze ci sie kabel spierdzieli
 

Do góry Bottom