1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki pendrive kupić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Emialski, Grudzień 25, 2013.

1. Emialski

Emialski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam na święta dostałem GTA V ale oczywiście musiało się coś nie udać. Okazało się że mama nie pomyślała ze zabraknie pamięci na xboxie bo mam tylko 4GB
    . Więc zacząłem szperać po necie w poszukiwaniu pendrive i znalazłem ale nie wiem czy jest dobry proszę o szybką odpowiedź. Oto jego dane techniczne:
    Pojemność: 32 GB
    Szybkość zapisu [MB/s]: 7
    Szybkość odczytu [MB/s]: 17

Chodzi mi o to czy szybkość zapisu i odczytu jest wystarczająco dobra?? Z góry dziękuje i pozdrawiam serdecznie

2. Lotnik421 Xbox One

3. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Tak możesz na spokojnie grać bo taki sam mam

4. Emialski

Emialski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie za info i nie pogardzę kolejnymi odpowiedziami :)

EDIT:

Przy okazji ja mam xbox 360 4GB jaki to xbox albo gdzie to sprawdzić bo nie wiem jaki zaznaczyć w profilu?

Edytuj swoje posty, nie pisz jeden pod drugim - nast. razem polecą pkt. - #Jabar

5. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. Emialski

Emialski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pudełka nie chciało mi się szukać . dzięki za info po obczajeniu na Wikipedii to slim :D

Wczytywanie...

Poleć forum