1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki Play & Charge kupić ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez deloppl, Luty 7, 2014.

1. deloppl

deloppl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3Miasto
    Cześć , zupełnie jestem zielony w tym temacie i nie wiem o co chodzi . Otóż jaki Play & Charge waszym zdaniem kupić ?
    Czy te "tańsze" różnią się czymś od tych "Microsoftowych" ? :)

2216 CZARNY AKUMULATOR 4800mAh + KABEL PLAY CHARGE (3945084445) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Czy taki o to zestaw waszym zdaniem jest ok ? Dla mnie plusem tu akurat jest że nie muszę płacić za wys.

A i jeszcze jedno mam pytanie , czy jeśli kupię sam kabelek ładowania to xbox będzie mi ładował normalne baterie w padzie ? Czy da się na takim kabelku normalnie grać (jak bym miał pad przewodowy)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Akumulatorek jest ok. Różnica między MS-owtowym a zamiennikiem to przede wszystkim cena :D Zestaw jest ok. Co do reszty pytania to nie chcę Cię wprowadzać w błąd bo nie wiem :)

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja polecam ci kupić jakieś akumulatorki np. Sanyo Eneloop. Przy normalnym graniu (ok. 2h dziennie) spokojnie wytrzymują mi nawet tydzień.
    Zwykłych baterii się nie ładuje.
    Tak, ale niestety będziesz miał tak jakby "przewodowego" :)

5. ixikus

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak mu się naładuje to kabel chyba może odłączyć do kolejnego rozładowania.

6. deloppl

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3Miasto
    Tak , w temacie chciałem napisać jak na przewodowym a napisałem bezprzewodowym . Co innego myślę , co innego piszę . :))
    Pixel , a te akumulatorki ładujesz tym Play & Charge , wywalasz , czy ładowarką sieciową do baterii (takową nawet posiadam) jak się rozładują ?

PS: Właśnie przeglądam allegro , i te akumulatorki sanyo eneloop kosztują za 4szt 24zł + wys . Lepiej kupić je czy Play i charge ? :)

7. ixikus

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Akumulatorki chyba najlepiej ładowarką sieciową. Ja tak ładuje.

Mam dwa zestawy ... jedne się ładują a drugie ciężko pracują w padzie :)

8. deloppl

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    3Miasto
    Ładowarkę posiadam od duracell , więc jak myślicie lepiej kupić porządne baterie czy play charge ?

9. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ładowarka sieciowa.
    Mam 4 szt, jeżeli 2 szt. w padzie się rozładują to wkładam drugą parę a pierwszą ładuję i tak non stop.
    Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, że 4 szt mam rozładowane to podpinam kablem Play & Charge i gram na kablu (bez włożonych baterii/aku do pada).
    Ja bym polecał dobre baterie ;)

10. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1120
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To i to jest dobre .

11. ixikus

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja doradzam akumulatorki , ale myślę, że obie formy są dobre. Tak jak kolega wyżej napisał. Jeśli nie masz charga to nie możesz grać podczas ładowania wszystkich akumulatorków. Ale jest to do ogarnięcia mi ani razu nie brakło energii :)

12. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
  13. ziomalinski

ziomalinski V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mam play&charge od M$ od kilku lat. Kiedyś jak miałem włączoną konsolę prawie non-stop to ładowałem go drugim padem żeby nie grać na kablu. Obecnie korzystam głównie z kabelka w sytuacjach "kryzysowych" (np. rozładowane wszystkie akumulatory). Preferuję zwykłe akumulatory AA, którymi można zasilać także inne sprzęty.
    Plusem oryginalnego Play & Charge od M$ jest to że można podpiąć tym kabelkiem pada nawet bez klapki od baterii, a naładowanym akumulatorem np. zasilać drugi pad i nie musimy czekać aż się naładują akumulatory jak jest ze zwykłymi "paluszkami"
    Minusem jest to, że zajmuje port USB w konsoli i czasem ma problemy z poprawnym rozpoczęciem ładowania( trzeba uruchamiać kilka razy konsolę bo po 20 sekundach przestaje ładować albo zmieniać porty usb). No i w konfrontacji ze zwykłymi akumulatorami AA nie zasilimy nim np walkmana :p

14. BYK

BYK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja polecam charge kit sam takie mam. e 1000mah wytrzymuje naprawde z 15h grania. I jak gram w dwóch to jeden pad na kablu bez bateri a w drugim aumulatorek, a konsole jak wyłacze podpinam pada i mi ładuje chdzi sam zasilacz.

Wczytywanie...

Poleć forum