1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki pokrowiec do Nexus-a 4?

Temat na forum 'Telefony i tablety' rozpoczęty przez Alan360, Grudzień 27, 2013.

1. Alan360

Alan360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Na święta dostałem Nexus-a 4 i od razu chciał bym się zaopatrzyć w jakiś pokrowiec. Mam na oku oryginalnego Bumper-a od Google, tylko trochę martwią mnie "otwarte plecki" telefonu. Miał ktoś może tego Bumper-a, jak się sprawował? Może macie coś innego do polecenia?
    Z góry dziękuje za odpowiedź :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. hun

hun Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska SE
    Kup na szybko za 8zl gumowy pokrowiec s-line a potem mozesz sie zastanawiac i wybierac. Ja popelnilem ten blad ze nie kupilem case'a od razu i stluklem telefonowe plecki ;)

Co do pokrowcow ktore uzywalem oprocz s-line to wlasnie oryginalny bumper - obleci, o odkryte plecki nie ma sie co bac bo bumper wystaje troche nad tafle szkla (no chyba ze spadnie na rog to nic nie zrobisz;)) oraz plastikowy Nilkin super shield. Tego nie polecam bo IMO zle lezy w dloni i latwo wypuscic telefon. Koniec koncow nosze tel. W s-line ;)

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

4. Alan360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tylko powiedź mi, czy jak kupie Bumper-a, to plecki są na tyle wytrzymałe, że noszenie go w kieszeni nie spowoduje jakiś ostrych rys? Bo coraz bardziej podoba mi się właśnie Bumper, więc chyba ku niemu się skłonie :D

5. hun

hun Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Polska SE
    No niby gorilla glass to nie jest ale sadze ze predzej Ci sie to stlucze niz porysuje ;) zreszta faktura szkla i wzor pod spodem sprawia ze ewentualne rysy nie powinny byc widoczne

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

6. Alan360

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja właśnie słyszałem, oglądając wiele recenzji, że z tej i z tej strony jest Gorilla Glass 2, no, ale cóż... Zdecydowałem się na Bumper-a, więc dzięki za pomoc:)

Wczytywanie...

Poleć forum