1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki polecacie headset+ Kilka pytań odnośnie...

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez BE_Mroku_256, Lipiec 31, 2013.

1. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Witam !

Więc, tak jak w tytule, jaki polecacie headset ? Mój budżet, to 250 zł i te słuchawki będę używał do grania w fps'y, więc zależy mi na dobrym dźwięku i na słyszeniu kroków podczas grania :)
    I jeszcze jedno pytanie w x360 jest jedno gniazdo HDMI, więc jeśli podłącze headset, to wtedy będę miał gorszą jakość obrazu ? Nie da rady mieć obu rzeczy ? Przepraszam za tę pytanie, ale jestem nie ogarnięty co do słuchawek,to będą moje 1-wsze na x360 :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    steelseries

4. BE_Mroku_256

BE_Mroku_256 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Posiadacz PS4 i XONE
    Co myślicie o Trigger Stereo Headset lub o Turtle Beach X42(Bezprzewodowe) ?

5. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Przeszukuj allegro co jakiś czas. Mi się udało na aukcji wylicytować Turtle Beach XP400 za 125 zł i sprawują się bardzo dobrze. Używam ich do grania w BF3 między innymi.

6. roch0

roch0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Poznań
    Po pierwsze do 250 zł nie kupisz dobrego headsetu, bo to są headsety stereo i z własnego doświadczenia wiem, że na tych słuchawkach słychać kroki, ale nie można dokładnie zlokalizować źródła dźwięku. Wiesz że ktoś idzie z tyłu albo z boku, ale kiedy są dwaj wrogowie idący z różnych kierunków zaczynają się kłopoty. I możesz zapomnieć o grze na MLG na przykład.

Po drugie, jeżeli możesz wyłożyć jeszcze drugie tyle, to kup słuchawki 5.1 np. Tritton pro+ 5.1 ( mam je od piątku )

Po trzecie, jeżeli musisz kupić słuchawki stereo, to kupuj Tritton Detonator, grałem na nich przez pół roku i pomimo że są Stereo, dają radę.

Po czwarte, pamiętaj że słuchawki pomagają w grze, ale nie zrobią z Cb od razu pro gracza :)

Mam nadzieję że pomogłem

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum