1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki Program Sportow w TV o Koszykówce ???

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gumis, Lipiec 24, 2009.

1. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jestem fanem Koszykówki i miałem dwa programy co był cały czas koszykówka, ale nie pamiętam nazwy bo zmieniłem kablówkę...Bo o piłce nożnej jest cały czas a nie widzę o Koszykówce...

Pytanie jakie programy sportowe w telewizji są w kablówce UPC, co najwięcej jest o koszykówce np: mecze, magazyny itp ???

Pytam bo w gazecie mało mam opisany programów sportowych...

Dziękuje za pomoc...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tego prawie nie ma w Polsce, ciekawe jaki to byl program ktory ty widziales. Dawno, dawno temu TVN pokazywalo nba.com, wspanialy program, teraz jak widac...

Jedyna alternatywa- spocast,badz inna tv przez neta- tam mozesz na zywo ogladac wszystkie mecze NBA.

4. gumis

gumis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miałem dwa programy bo jak chodziłem do szkoły na 12,00 to rano od 5,30 do 1,30 leciał cały czas o koszykówce a drugi to leciał kosz co 2-3 godziny a jak mam nową kablówkę to mam po=rogramy sportowe ale naie wiem o której i w jakie dzień bo jest tego mało dlatego sie pytam może ktoś ma i ogląda...

5. Uruk

Uruk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    جحيم
    Ja mam cyfrową telewizje w UPC, to koszykówka jest na Canal + i na ESPN America.

6. QuickShare

QuickShare Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Torun
    Jak najbardziej polecam stronkę DavkaBT - basketball torrents . Jest tam pełno meczy NBA do ściągnięcia ;) Aha i jeszcze jedno polecam program sopcast , pełno kanałów i wydaje mi się , że każdy sport tam leci . Oczywiście na pewno , Piłka Nożna , NBA , NHL , NFL :D

Wczytywanie...

Poleć forum