1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki przewodowy pad?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez M4ciek, Kwiecień 18, 2012.

1. M4ciek

M4ciek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chciałbym kupić pada do xboxa 360... z tym, że częściej będę używał go z PC, gdyż swojego xboxa sprzedałem.

Są dwie możliwości - zwykły pad przewodowy od fata, albo ten nowszy od slima. W sumie ciężko znaleźć jakieś tańsze oferty i ceny plasują się około ~120 pln.

Opłaca się wziąć za tyle przewodowego pada od slima? Poprawiono coś w stosunku do poprzednika (wiem jedynie o d-padzie)? Nie miałem z nim stycznośći.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1064
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Slim ma tylko bezprzewodowego i nie ma poprawionego d-pada. Sa specjalne edycje padow z poprawionym d-pad

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. M4ciek

M4ciek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm... to w takim razie co to za model:

NOWY MODEL! Xbox 360 Controller for Windows ( 52A-00005 ) - na kabel - nowy D-pad-krzyżak !!! w Morele.net

Chciałbym po prostu kupić oryginalnego pada, w pewnym sklepie, z gwarancją. Pytam, by nie palnąć jakiejś głupoty i nie bawić się w zwroty, odsyłanie.

edit:

Może lepiej kupić bezprzewodowy + odbiornik?

/e: zdecyduję się chyba na bezprzewodowego z odbiornikiem z komputronika - odbiorę osobiście, przez co zaoszczędzę na wysyłce i będę miał pewność, że nie podróbka.

Pojawiły się pewne nieścisłości co do gwarancji - na niektórych aukcjach piszą, że dają 24 miesiące gwarancji... z tego co wiem to Microsoft daje 12 (i tak też jest to napisane w opisie na komputroniku). Może te 24 miesiące to rękojmia sprzedawcy?

Wczytywanie...

Poleć forum