1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki radiator na GPU??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kromek, Luty 25, 2008.

1. Kromek

Kromek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam czy może ktoś ma jakieś foto i wie gdzie kupić inny radiator na GPU lub na CPU chodzi mi o to żeby założyć miedziany a nie ten co mam aluminiowy.Bo szukałem na forum i nie tylko i ciągle piszą ze wymieniają radiatory na miedziane ale skąd taki radiator wziąć i ci i jak to już sie nie doczytałem:(:(Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: Jaki radiator na GPU??

Radiato możesz zrobić sobie sam ja mam w konsoli radiator robionby z innego radiatora, kumpel zrobił tak kupił na allegro raiator chyba do karty graficznej odcioł go czymś potem nawiercił dziury na tak aby go mozna było przypiąć i już jest new radiator na GPU :)

4. cris14

cris14 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno

Albo kup blok wodny:p

5. przeo_91

przeo_91 Guest

cris14 blok wodny to najlepsze wyjście, masz racje ale nie najtańsze :p jak sięchce tanio poprawić chłodzenie to to trzeba zrobić co wyzej napisałem :)

6. Kromek

Kromek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

aha czyli robić samemu trzeba hmmm pomyśleć muszę nad tym jak narazie kupiłem radiatory na pamięć nad reszta będę myślał:D czy mi sie chce dziurki wiercić:D pozdrawiam

7. cris14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno

Przerabianie radiatora nie polega tylko na tym ze wiercisz dziurki. I musisz do tego mieć odpowiedni sprzęt. A co do bloku to żeczywiście patrzyłem i na x360 blok z osprzętem kosztuje 1000zł tyle co xbox 8)

8. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  9. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

jakis tydzien temu na allegro był radiator do sprzedania moze poczekaj chwile to ktos znowu wystawi

10. cris14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno

O kur.. a może jednak by ten blok:p szczerze nie spodziewalem sie takiej ceny:p

11. przeo_91

przeo_91 Guest

Ten radiator co był wystawiony był wyciągnięty z X'a 360. Więc on raczej by nic nie dał, co może dać wymiana radiatora na radiator który jest taki sam? Najlepiej zrobić tak jak zrobił mój kumpel mi do konsoli i można zakończyć temat, a ktoś tu pisał że trzeba jakiś "specjalistyczny sprzęt" pytałem się kumpla czym to zrobił a zrobił to mi zwykłą wyrzynarką do metalu obkroił go i nawiercił wiertareczką dziureczki aby pasował i założył go na GPU i to cała filozofia.

PS. NAPISAĆ W PUNKTACH?!

12. cris14

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno

Co ty chcesz zwykłą wyżynarką zrobić. Jak ci sie rozpie... radiator w środku to masz po konsoli. Jak już coś robic to tak zeby miało ręce i nogi

13. Kromek

Kromek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

napisze tak bo widzę ze temat sie rozkręcił:)Radiator ten co był na allegro był od starej konsoli ja mam u siebie inny on chyba sie nazywa falcon czy jakoś tak tamten był podobno gorszy bo od starej konsoli.Dwa spoko mogę kopić miedziany radiator o takich wymiarach jaki jest ten w konsoli i zamontować nawiercić dziurki odkerecic mocowania od starego radiatora przełożyć na nowy i po kłopocie nie ma problemu wiec mogę sie bawić.Aha i oczywiscie jak to sie skończy to napisze oczywiscie czy konsola siadła czy nie po takim czymś:)pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum