1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki router będzie bardziej odpowiedni ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez t0tti89, Październik 23, 2012.

1. t0tti89

t0tti89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam tak jak w temacie chce zacząć grać na live i zamierzam zakupić jakiś router, mam dwa typy :) Router D-Link DIR-100 - Ceneo.pl albo Router Netgear N150 (WNR1000-100PES) - Ceneo.pl xboxa mam bez wifi,ten netgear ma wifi ale czy to oznacza,że tylko wifi czy też będe mógł połączyć się przez kabel ? mój internet to bardzo duża osiedlowa sieć więc tylko kabel wchodzi w gre :) ,który będzie lepszy ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    będziesz mógł się połaczyć przez kabel x360->router. a przez wi-fi możesz puścić sobie net po chałupie np. do laptka, tableta, telefonu, itp... jak masz sprzęt lub planujesz zakupić takowy to proponuję model z wi-fi. bardziej rozwojowy. chociaż ogólnie polecałbym modele z antenami zewnętrznymi niż wbudowanymi. jak masz szybki net to raczej szukaj routera w standardzie b/g/n min 150 Mbps (300 są "trochę" droższe) aniżeli b/g 54Mbps.

4. sowasowa7

sowasowa7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica
    Ja mam w domu cos takiego D-LINK DIR-600 • ProLine.pl Najlepszy Internetowy Sklep Komputerowy Wrocław

Konfiguracja D-Linka'a bardzo prosta, zadnych problemow. 4 porty LAN, do jednego podpiety stacjonarny komp, do drugiego Konsola. Przez Wifi: laptop i telefon. Wszystko smiga pieknie zadnych zawieszek. Zasieg bardzo dobry jak dla uzytkownika domowego. Fajna sprawa z udostepnianiem plikow, bo jak mieszkasz np w bloku i chcesz koleżce cos wyslac to nie musisz przez neta czy z pendrivem biegac tylko podajesz mu haslo on sie podlacza, udostepniasz i pobiera sobie bezproblemowo.

EDIT: a i dodam jeszce ze antena zewnetrzena przy routerze, nie za wielka ale zawsze cos ;D

Wczytywanie...

Poleć forum