1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki router do x360 slim ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piotruczelli10, Grudzień 14, 2011.

1. piotruczelli10

piotruczelli10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Squashik

Squashik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ok. Jasła
    Też go mam i też mam xboxa. Jednak jest jedno ale. Goście co zakładali mi radiówke ustawili mi NAT na zamknięty i mam niesamowite problemy z połączeniem się do liva udaje się dopiero po ok 10x testowaniu połączenia z xbox live a jak już się połączy nie wyszukuje serwerów. Także jak Ci będą zakładać to powiedz żeby ustawili Ci NAT na otwarty. Z laptopem i telefonem śmiga pięknie a z Xboxem niezbyt ale to wina NATu a nie routera.

Napisano z Galaxy Ace :D

4. RafanoCK

RafanoCK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    CK
    Ja ma ten router i mi śmiga elegancko :)

Wczytywanie...

Poleć forum