1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki sposób nagrywania gier starszych a jaki sposób wobec nowszych gier?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez snakee7, Październik 19, 2011.

1. snakee7

snakee7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam. Mam przeróbkę LT 2.0. Chcę nagrać swoją pierwszą grę, konkretnie SKATE 3. Znalazłem poradniki odnośnie nagrywania w artykułach ale mam pytanie. Czy wszystkie gry nagrywać wobec tego poradnika?
    Czy jest może jakiś inny poradnik? Bo nie wiem po prostu czy nagrywać wedle wyżej wymienionego czy też innym sposobem.
    Tak samo nagrywamy nowsze gry?
    Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najpierw sprawdzasz abgx360 jak w tym poradniku http://xboxforum.pl/iso-f31/sprawdzanie-obrazu-iso-stealth-za-pomoca-abgx360-v1-0-2-a-6365.html
    Potem programem imgburn wybierasz opcję 'write image to the disc' i potem w file wybierasz pliczek z rozszerzeniem .dvd, klikasz 'write' i czekasz:)

Wczytywanie...

Poleć forum