1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki subwoofer wybrac.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Damian_89, Styczeń 12, 2012.

1. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    423
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Witam
    Teraz coś o tematyce audio może ktoś pomoże w wyborze suba, na razie trafiłem dwa
    YAMAHA NS-SW 210 SW210 czarny piano od ręki (2048571964) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    TONSIL AKTIV 100 oryg.subwoofer 3 kolory najtaniej (2027923247) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Wszelkie sugestie mile widziane.

2. Lotnik421 Xbox One

3. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Ja mam Tonsila tylko że model AKTIV 200 A.
    W wersji którą posiadam nie uświadczysz dyskotekowego "łubudu", bas schodzi nisko, nie słychać dudnienia tylko bardzo delikatny pomruk który w połączeniu z dwoma STX-ami, u mnie w domu trząsł szybami 2 piętra niżej podczas "bass testu". Efekt bardzo fajny szczególnie jak grałem w BC2, BF3, wybuch granatu przy zestawie który aktualnie mam w domu (sygnatura) jest naprawdę powalający. Jako tako rewelacji nie ma ale mówimy tutaj o sprzęcie do tysiąca złotych.
    bass tester - YouTube !!UWAGA na głośniki!!
    Na temat Yamahy nie powiem nic bo go nie słyszałem.

4. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
  5. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    423
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    @Tr1SH mógłbyś uzasadnić krotko dlaczego yamaha
    @$yahoone czyli skłaniać się ku tonsilowi, pytanko czy nie udzielasz się na innym forum dotyczącym tematyki audio? Czy cie mylę z kimś.

6. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    Ufam tej firmie.Jakoś wszystko co robi jest przynajmniej dobre.Mam gitare tej firmy,pianino elektryczne,sluchawki,mialem kino domowe i nigdy sie nie zawiodlem.

Wczytywanie...

Poleć forum