1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki świat nas czeka, gdy ludzkość zacznie się ulepszać? AugAware ostrzega

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 16, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jak reklamować swój produkt? Najlepiej z pomysłem, o czym doskonale wiedzą spece od marketingu Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Kampania reklamowa zaczyna nabierać rozpędu, serwując nam nieciekawą wizję przyszłości, przy okazji rozlewając sporo wina.

Rozłam Ludzkości. To nas czeka w momencie w którym społeczeństwo podzieli się na tych, co korzystają z robotycznych części ciała, oraz na tych, co pozostają "czyści". Deus Ex: Rozłam Ludzkości naturalnie będzie omawiał podobne problemy, jednak marketingowcy wykorzystali pomysł na rozpoczęcie interesującej kampanii reklamowej.

Została uruchomiona strona, w której znajdziecie mnóstwo filmów, zdjęć, grafik pokazujących co się może stać ze światem, jeśli nie opamiętamy się z modyfikowaniem własnych ciał. Pojawił się również film na YouTube na nowym kanale, pokazujący nam pewnego nieszczęśnika, któremu ręka odmówiła posłuszeństwa w sklepie spożywczym...

Warto nadmienić, że na wyżej wymienionej stronie znajdziecie mnóstwo smaczków i easter eggów związanych z serią Deus Ex. Poniżej przedstawiamy Wam wspomniany film.

Wczytywanie...

Poleć forum