1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki tablet 7" 8" w granicach 500-600zł

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez baton, Styczeń 7, 2015.

1. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    880
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Witam poszukuję tabletu w granicy 500-600 zł rozmiar 7-8 cali . Głównym warunkiem jest pełna obsługa aplikacji ipla i hbo go. Obecny funtab z orange nie odtwarza już wszystkich mediów dostępnych w aplikacjach.
    Pozdro

imvho lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. baton

Polubienia:
    880
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Nikt nic? To może polecicie jakiś sprawdzony przez Was tablet w tej cenie.

imvho lubi to.
  4. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    423
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Jeżeli chodzi o obsługę wymienionych przez Ciebie aplikacji to nie wiem bo nie sprawdzałem ale z tego przedziału mogę Ci polecić Nexusa 7 co prawda używanego kupisz ale sprzęt ok. Jak chcesz coś więcej wiedzieć o tym tablecie lub mam coś ci sprawdzić to pisz. Chyba że jesteś z Warszawy to możemy na mieście się spotkać i sprawdzisz sobie sam sprzęt.

baton lubi to.
  5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
  6. baton

Polubienia:
    880
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    pomagamy???

imvho lubi to.
  7. zenobiusz17

zenobiusz17 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Toshiba encore 8 z windows 8. Szukać starszego modelu z pełnym office 2013 (ważne aby naklejka z kluczem była). Office przenosisz na PC i usuwasz z tabletu, a tablet z windowsem wszystko łyka. Koszt: ok.500 zł używka (sam office to 400zł). Nowe modele to niestety office 365 co jest mało opłacalne. Jedynym problem przy tych tabletach to mala pamięć wewnętrzna na aplikacje...

baton lubi to.
  8. baton

Polubienia:
    880
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    imvho lubi to.
  9. zenobiusz17

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Posiadam starszą wersję tej tośki i 1gb w zupełności wystarcza do przeglądania neta. Czym różnią się te dwa podane - chyba tylko ceną (zauważ że tam masz office tylko na rok). Można jeszcze sprawdzić dell'a venue 8 - jest zdecydowanie ładniejszy. Toshiba jest grubsza, wygląda na solidniej zrobioną ale nie zachwyca wyglądem. Obecnie sporo na rynku wynalazków typu lark, modecom itp. z windowsem czasem nawet już z modemem 3g - nie wiem jak z wykonaniem takich tabletów, trzeba na żywo sprawdzić.
    Ps. jeżeli już się zdecydujesz np. na tę toshibę to tylko pewne źródło, mój przez pierwsze dwa tygodnie leżał na serwisie (najpierw dotyk, potem zasięg wifi). Od roku śmiga non stop bez żadnych problemów.

baton lubi to.
  10. baton

Polubienia:
    880
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Jak bym już zamawiał to z x-kom( mam od nich dwa laptopy, netbook, dwa przenośne dyski wd, ładowarkę bc-1000) Tabletu szukam dla taty, do ipli i hbogo. Mam rozumieć że jeżeli tablet jest na win do będzie wszystko hulać na zasadzie normalnego kompa, film nie działa to szukam kodeka instaluje i wsio

imvho lubi to.
  11. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    właśnie w piątek przyszedł do mnie dell venue 8 pro model 32gb dodatkowo karta 32gb za 799zł. Bardzo jestem z niego zadowolony :) . Podłączyłem mysz i klawiature, działa jak normsalny komputer dodatkowo moge grać w gry pc. Mam aktualnie na nim NFS Most Wanted (2005) polecam :)

12. zenobiusz17

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jest to normalny windows 8.1 (desktopowy) więc wszystko chodzi jak na normalnym pc. Teraz sprawdziłem jak to jest z aplikacjami które potrzebujesz:
    1. Ipla - działa, jest do tego aplikacja w sklepie - darmowa
    2. HBO GO - mały problem, nie działa w wersji metro ponieważ nie odpala się silverlight. Natomiast działa normalnie w wersji pulpitowej (w internet explorer - właśnie odpaliłem Banshee i działa wszystko).

13. baton

Polubienia:
    880
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    imvho lubi to.
  14. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Posiadam właśnie ten tablet od stycznia. Jestem w nim zakochany :) zastępuje mi całkowicie komputer. Programy wszystkie jakie zapragniesz, muzyka, filmy hd a nawet gry desktopowe mniej wymagające. Aktualnie gram w Vaillant heart czy this war of mine . Widziałem na yt jak ktoś gra na tym w Battlefield 3. Tablet według mnie super . Podłączyć można wszystko . Dyski USB (wymagany aktywny port USB lub zasilanie zewnętrzne), klawiaturę i myszkę a nawet ihasa jak i oczywiście pada od xboxa do grania w gry tablet bardzo poręczny i przydatny . Rozmiary bardzo dobre do użytku domowego jaki na wyjazdy. Czasem chciało by sie troszkę wiekszy np. dla mnie gdy potrzebuje grac coś z nutek. Bateria dobra , czasem się grzeje , bardzo wydajny. Brakuje bardzo wyjścia hdmi :( zostaje albo mirecast albo displaylink ale nie bardzo wiem jak to zrobić . Jeśli chce się odtworzyć film z tabletu na telewizorze można to zrobić za pomocą xboxa :) wystarczy ze będzie podłączonym do tej samej sieci . Jak cos prosze pytać , ja polecam ! A i jest jeszcze stylus aktywny i jest super do notatek naprawdę ! Adziwne jak przyjemnie można pisać odręcznie na tablecie

Edit: Pamiętaj ze tablet z tej aukcji pochodzi z Dell Outlet. Tablet posiada pewnie jakieś wady przez co kosztuje sporo mniej bo nowy 1200zł. Ja tez mam z outletu. Zero rysek ,śladów użytkowania. Po tygodniu odkryłem pod ekranem brudem czy cos ? Naprawde ni wiem. Taka czarna kreska mała. (błąd przy produkcji, na pewno nie bad pixel ) Działa w 100%

Ostatnia edycja: Marzec 13, 2015
    baton lubi to.
  15. baton

Polubienia:
    880
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Czyli największym haczykiem w tej aukcji jest o połowę krótsza gwarancja, tylko 12 miesięcy. Tak z innej beczki przy obecnych zasadach zwrotu towaru zakupionego przez internet ,jeżeli znajdę jakąś wadę do 14 dni mogę po prostu odesłać sprzęt i po problemie.

imvho lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum