1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jaki talefon do M$

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Belic, Marzec 23, 2011.

1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Siemka mam problem otóż: Chciałbym usunąć stare konto XBL ale słyszałem że można to zrobić jedynie poprzez telefon do M$. Tylko jaki to numer dzwoniłem na 00800 441 17 96 ale niestety "rozmowy międzynarodowe są obecnie zablokowane". Co robić jak mogę inaczej usunąć konto albo chociaż na jaki inny numer dodzwonie się do M$? pzodrawiam i czekam na odpowiedź albo proszę o polskiego emaila do NICH?

PS: Czy jak konto zostanie usunięte, to będę mógł zrobić nowe o identycznym GAMERTAGU czy NIE?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    rozmowy wychodzące są obecnie zablokowane - zasil swoje konto. - może o to chodzi? :p

z numerem jest jak najbardziej wszystko ok - może dzwonisz z plusa? bo ja z plusa nie moglem tam zadzwonic, a z 'domowego' sie dalo.

4. Belic

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Ok tylko właśnie dzwonię z Plusa a domowego nie mam :( .... a po polsku chociaż mówią? bo to niby "rozmowy międzynarodowe"? jak to jest? no właśnie i dlaczego "międzynarodowe" skoro chodzi tu o POLSKI M$?

PS:Jak to jest z tym kontem? moge potem utworzyć takie samo?..... jak ktoś nie wie o co chodzi to niech przeczyta wcześniejsze PS ;)

5. sam9uRAj

sam9uRAj Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    można zrobić to rownież poprzez stronę z poziomu przeglądarki, w ustawieniach konta, nigdzie nie trzeba dzwonić

6. Belic

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    A czy mógłbyś być tak dobry i dać mi linka? Będę ci za to bardzo wdzieczny. Z góy dziękuję :)

Proszę o odpowiedź na 3 wątek oraz proszę o linka z którego mogę napisać do M$

Wczytywanie...

Poleć forum